DONAIRE: CHĘTNIE ZMIERZĘ SIĘ Z MORENO

Nonito Donaire (26-1, 18 KO), który w ostatni weekend odniósł największe w karierze zwycięstwo, nokautując w drugiej rundzie Fernando Montiela (44-3-2, 34 KO), wyznał, że chce wrócić między liny tak szybko, jak tylko to będzie możliwe.

- Nie chcę żadnych dłuższych przerw, słyszałem, że moja kolejna walka może odbyć się w maju, czerwcu lub lipcu. Chcę wrócić tak szybko, jak tylko to będzie możliwe - powiedział "Filipiński Błysk".

Robert Garcia, trener Nonito, zdradził, że możliwym rywalem dla jego podopiecznego jest mistrz WBA Super - Anselmo Moreno (30-1-1, 10 KO). Donaire, do którego od kilku dni należą pasy federacji WBC i WBO, nie ma nic przeciwko unifikacji.

- Nie ma problemu, mogę walczyć z każdym. Moreno byłby idealnym przeciwnikiem - skomentował Filipińczyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maynard
Data: 24-02-2011 12:37:46 
To byłaby walka o pas The Ring.

W sumie, chyba najlepsza z dostępnych opcji, bo Agbeko w maju walczy z Maresem, więc tutaj kolejna walka wchodzi w grę najwcześniej w sierpniu.

Moreno jest zwinny, bardziej techniczny, niż siłowy, nie wdaje się w otwrte wymiany (zupełnie inny styl, niż Montiel), więc ciekawe, jak z takim przeciwnikiem poradziłby sobie nowy mistrz WBC i WBO. W zwycięstwo Donaire oczywiście nie wątpię, pytanie, w jakim tylu by tego dokonał.
 Autor komentarza: DAB
Data: 24-02-2011 13:04:40 
Przez k.o
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.