LEPIEJ BOKSOWAĆ W RINGU NIŻ BIĆ SIĘ NA ULICY

Leszek Dąbrowski, Informacja własna

2011-02-23

Sekcja Boksu „CHAMPION” NOSiR i Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim zapraszają również w tym roku na ZIMOWĄ AKADEMIĘ BOKSU pod hasłem „LEPIEJ BOKSOWAĆ W RINGU NIŻ BIĆ SIĘ NA ULICY”.

- W każdym roku nadajemy inne hasło. Zeszłoroczny cykl "Bliżej sportu- dalej od narkotyków" cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży dlatego w tym roku kontynuujemy wprowadzając dodatkowe atrakcje. Udało się nam zaprosić na spotkanie 24.02.2011r. o godz. 13:00 - dwukrotnego Mistrza Olimpijskiego - Jerzego Kuleja. To człowiek legenda, z którym młodzi będą mogli się spotkać i zadawać pytania na każdy temat. Z historią polskiego boksu zmierzy się w ringu krzyżowych pytań. Drugi gość Damian Jonak, który teraz tworzy swoją wojenną ścieżkę. Jesteśmy już teraz ciekawi takiego spotkania - powiedział trener Krystian Rogalski.

„Zimowa Akademia Boksu” to dni otwarte sekcji boksu „CHAMPION”. Zajęcia odbywają się w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim i prowadzone są w formie sportowo-rekreacyjnej. Uczestnicy biorący udział w zajęciach w dwóch grupach wiekowy (14-18 lat 10:00-11:30, 10-14 lat w godz. 11:30-13:00 ), otrzymują pamiątkowe koszulki z nadrukiem.