LEPIEJ BOKSOWAĆ W RINGU NIŻ BIĆ SIĘ NA ULICY

Sekcja Boksu „CHAMPION” NOSiR i Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim zapraszają również w tym roku na ZIMOWĄ AKADEMIĘ BOKSU pod hasłem „LEPIEJ BOKSOWAĆ W RINGU NIŻ BIĆ SIĘ NA ULICY”.

- W każdym roku nadajemy inne hasło. Zeszłoroczny cykl "Bliżej sportu- dalej od narkotyków" cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży dlatego w tym roku kontynuujemy wprowadzając dodatkowe atrakcje. Udało się nam zaprosić na spotkanie 24.02.2011r. o godz. 13:00 - dwukrotnego Mistrza Olimpijskiego - Jerzego Kuleja. To człowiek legenda, z którym młodzi będą mogli się spotkać i zadawać pytania na każdy temat. Z historią polskiego boksu zmierzy się w ringu krzyżowych pytań. Drugi gość Damian Jonak, który teraz tworzy swoją wojenną ścieżkę. Jesteśmy już teraz ciekawi takiego spotkania - powiedział trener Krystian Rogalski.

„Zimowa Akademia Boksu” to dni otwarte sekcji boksu „CHAMPION”. Zajęcia odbywają się w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim i prowadzone są w formie sportowo-rekreacyjnej. Uczestnicy biorący udział w zajęciach w dwóch grupach wiekowy (14-18 lat 10:00-11:30, 10-14 lat w godz. 11:30-13:00 ), otrzymują pamiątkowe koszulki z nadrukiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: xionc
Data: 23-02-2011 16:04:35 
Lepiej jezdzic samochodem po ringu, niz gotowac obiad na ulicy.
 Autor komentarza: Melock
Data: 23-02-2011 19:27:03 
Każda taka akcja jest dobra, naszym dzieciakom potrzebne jest coś, gdzie mogą się zaczepić i złapać bakcyla. Dzisiejsza odmóżdżona młodzież nie ma co ze sobą zrobić, kiedyś były SKSy, MDKi, dzisiaj pozostała po tym sama nazwa.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.