STEWARD I COTTO O WALCE Z MAYORGĄ

Redakcja, fighthype

2011-02-23

Niewiele ponad dwa tygodnie przed walką z Ricardo Mayorgą (29-7-1, 23 KO), otwarty trening zorganizował Miguel Cotto (35-2, 28 KO) wraz ze swoim trenerem, sławnym Emanuelem Stewardem. Oto co obaj panowie mieli do powiedzenie o zbliżającym się wyzwaniu w postaci "El Matadora".

- Musieliśmy osiągnąć wysoką formę fizyczną by potem w ringu zrobić to, co sobie założyliśmy. Dlatego pracowaliśmy ciężko, a cały obóz przebiegał bez zarzutów. Mayorga jest groźnym puncherem, z którym zawsze trzeba uważać, w każdym momencie pojedynku. My jednak jesteśmy gotowi na wszystko co nam zaproponuje. Moja współpraca z Emanuelem Stewardem układa się bardzo dobrze. To nasz drugi wspólny występ i tym razem jest jeszcze lepiej niż za pierwszym razem - powiedział obrońca tytułu federacji WBA dywizji junior średniej.

- Miguel jest mądrym i otwartym na nowe rzeczy facetem, dlatego współpracuje nam się coraz łatwiej - potwierdził Steward - Miguel zawsze potrafił pięknie boksować i chcę właśnie, by powrócił do takiego stylu, jaki prezentował dawniej - dodał legendarny szkoleniowiec.