DZISAJ FINAŁY GRAND PRIX W ŚREMIE

Leszek Dąbrowski, Informacja własna

2011-02-20

Wczoraj w Śremie odbyły się półfinały IV turnieju z cyklu Grand Prix PZB. Starcia ringowe wyłonią uczestników Mistrzostw Polski w Koninie, które odbędą się od 1 do 5 marca 2011. Odbyło się 40 pięściarskich pojedynków, wiele z nich stało na wysokim sportowym poziomie, emocji było ogrom.

WYNIKI PÓŁFINAŁÓW GP >>

Dzisiaj od godziny 11:00 kibiców boksu w Śremie czekają finały, podczas których zobaczymy 16 walk. Wczorajsze wyniki oraz zestawienie par finałowych prezentujemy w rozwinięciu. Z powodu zbyt wolnego internetu, nie było możliwa transmisja na żywo. Zapewniamy jednak, że walki zostaną z czasem pokazane na naszym kanale YouTube.

Grand Prix PZB – Śrem – 19.02.2011 – Walki półfinałowe

52 kg
48. Zaboklicki Daniel (Legia) – Kaczor Rafał (Box-Team Wałbrzych)     AB 1r.
49. Nowak Paweł (Olimp) – Bromboszcz Rajnchold (RUSHH Kielce)  3:2

56 kg A
50 . Jędrzejewski Marek (KS Domnica) – Mazik Mateusz (RMKS Rybnik)  2:5
51. Ziółkowski Piotr (Sztorm Szczecin) – Rogowski Krzysztof (PKB Poznań)   AB 1r.

56 kg B
52. Martewicz Michał (Kontra Elbląg) – Walas Sebastian (Bukowina Wałcz) 10:4
53. Stańczuk Jakub (Skorpion Szczecin) – Burzyński Mariusz (Box-Team Wałbrzych) 1:10

60 kg A
54. Ławnicki Sebastian (Pomorzanin) – Gierczak Artur (Olimp Szczecin)     RSC 2r.
55. Liczik Andrzej (Hetman Białystok) – Trypuć Paweł (Hetman)   v.o.

60 kg B
56. Błaszków Paweł (Olimp Szczecin) – Rynkiewicz Gracjan (Skorpion Szczecin) 6:2
57. Leśniak Michał (Box-Team Wałbrzych) – Wrzesiński Damian (PKB Poznań) 1:4

64 kg A
58. Nadolny Aleksander (SAKO Gdańsk) – Stępniewski Sylwester (Tygrys Elbląg) 4:9
59. Najberg Mateusz (KSZO Ostrowiec) – Syrowatka Michał (Hetman Białystok) 0:10

64 kg B
60 . Sobol Mateusz (SAKO Gdańsk) – Swoboda Adrian (Box-Team Wałbrzych) 8:8     (34:23)
61. Mazur Tomasz (PKB Poznań) – Sieiński Maciej (Cristal Białystok) 4:1

64 kg C
62. Prusak Michał (Legia Warszawa) – Kierstein Kajetan (Junior Boks Poznań) v.o
63. Kaczmarczyk Mariusz (MOSM Tychy) – Bystroń Konrad (Kleofas Katowice) 5:4

69 kg A
64. Daschke Jarosław (SAKO Gdańsk) – Gardzielik Kamil (PKB Poznań) v.o.
65. Piejek Marcin (PKB Poznań) – Sielawa Piotr (Hetman Białystok) 6:10

69 kg B
66. Piątek Tomasz (Broń Radom) – Łęgowski Marcin (UKS 8 Chojnice) 0:5
67. Szydziński Gracjan (Skorpion Szczecin) – Zakrzewski Ireneusz (PowerBox J.Góra) 4:6

69 kg C
68. Kondracki Krzysztof (Hetman Białystok) – Pieloch Maciej (Box-Team Wałbrzych) 2:7
69. Boniewicz Marcin (Łokietek Brześć Kuj.) – Szczotka Bartosz (Victoria Ostrołęka) 1:9

75 kg A
70 . Szeremeta Kamil (Hetman Białystok) – Łoniewski Michał (Kontra Elbląg) 4:0
71. Wanatowski Adrian (Astoria Bydgoszcz) – Gurgacz Michał (Sztorm Szczecin) 0:7

75 kg B
72. Sodór Rafał (Victoria Ostrołęka) – Jakubowski Igor (PKB Poznań) 3:7
73. Redyński Przemysław (Olimp Szcz.) – Jabłoński Tomasz (SAKO Gdańsk) RSCkon 1r.

75 kg C
74. Michalik Paweł (Legia Warszawa) – Kośmider Adam (Tygrys Elbląg) 6:4
75. Pac Dawid (Gwardia Szczytno) – Gromadzki Tomasz (Kleofas Katowice) 1:9

81 kg A
76. Witczak Piotr (Legia Warszawa) – Bartkowiak Przemysław (Boks Poznań) 10:9
77. Pyra Piotr (BKS Knurów) – Rostkowski Patryk (Hetman Białystok) 0:5

81 kg B
78. Barański Radosław (KSZO Ostrowiec) – Sławiński Dawid (Cristal Białystok) dsq
79. Stępień Paweł (Olimp Szczecin) – Deik Dawid (PKB Poznań) 2:5

91 kg A
80. Madaj Marcin (Start Włocławek) – Cieślak Michał (Broń Radom) RSCkon 1r.
81. Szyszkowski Michał (Sparta Ziębice) – Gerlecki Michał (PKB Poznań) 1:4

91 kg B
82. Smoliński Filip (Skorpion Szczecin) – Saakyan Karem (Hetman Białystok) 0:3
83. Samełko Cezary (BOKS Poznań) – Zacharski Sebastian (Sztorm Szczecin) v.o

+91 kg A
84. Rekowski Marcin (PKB Poznań) – Miłaszewski Tomasz (Bukowina Wałcz) v.o
85. Brzeski Patryk (Czempion N. Dwór) – Duszak Tomasz (Junior Boks Poznań) 2:6

+91 kg B
86. Kiliański Adrian (Pomorzanin) – Wichrowski Artur (PKB Poznań)  AB 1r.
87. Śnitko Marcin (Tygrys Elbląg) – Stępień Przemysław (Carbo Gliwice) 4:3

Grand Prix PZB Śrem 20.02.2011r. -Walki finałowe

52 kg
88. Kaczor Rafał (Box-Team Wałbrzych) – Nowak Paweł (Olimp Szczecin)

56kg A
89. Mazik Mateusz (RMKS Rybnik) – Rogowski Krzysztof (PKB Poznań)

56 kg B
90. Martewicz Michał (Kontra Elbląg) – Burzyński Mariusz (Box-Team Wałbrzych)

60 kg A
91. Gierczak Artur (Olimp Szczecin) – Liczik Andrzej (Hetman Białystok)

60 kg B
92. Błaszków Paweł (Olimp Szczecin) – Wrzesiński Damian (PKB Poznań)

64 kg A
93. Stępniewski Sylwester (Tygrys Elbląg) – Syrowatka Michał (Hetman Białystok)

64 kg B
94. Sobol Mateusz (SAKO Gdańsk) – Tomasz Mazur (PKB Poznań)

64 kg C
95. Prusak Michał (Legia Warszawa) – Kaczmarczyk Mariusz (MOSM Tychy)

69 kg A
96. Daschke Jarosław (SAKO Gdańsk) – Sielawa Piotr (Hetman Białystok)

69 kg B
97. Łęgowski Marcin (UKS Ósemka Chojnice) – Zakrzewski Ireneusz (Power Box J.Góra)

69 kg C
98. Pieloch Maciej (Box-Team Wałbrzych) – Szczotka Bartosz (Victoria Ostrołęka)

75 kg A
99. Szeremeta Kamil (Hetman Białystok) – Gurgacz Michał (Sztorm Szczecin)

75 kg B
100. Jakubowski Igor (PKB Poznań) – Jabłoński Tomasz (SAKO Gdańsk)

75 kg C
101. Michalik Paweł (Legia Warszawa) - Gromadzki Tomasz (Kleofas Katowice)

81 kg A
102. Piotr Witczak (Legia Warszawa) – Rostkowski Patryk (Hetman Białystok)

81 kg B
103. Sławiński Dawid (Cristal Białystok) – Deik Dawid (PKB Poznań)