BRADLEY vs KHAN JESZCZE W LIPCU?

W miniony weekend doszło do spotkania przedstawicieli obozu Amira Khana (24-1, 17 KO) oraz Timothy Bradleya (27-0, 11 KO), czyli posiadaczy trzech pasów mistrzowskich kategorii junior półśredniej.

Ustalono na nim, że jeśli Anglik (na zdjęciu) bez groźniejszych kontuzji upora się w połowie kwietnia z Paulem McCloskeyem, wówczas stanie do unifikacyjnej potyczki z Bradleyem 23 lipca, prawdopodobnie na ringu w Las Vegas.

Autor komentarza: nicholas
Data: 17-02-2011 09:44:56
No to bedzie mial Amir szanse pokazac jaki jest kozak. Tyle nagadal, wiec zobaczymy jak to bedzie. Ciezko wytypowac kto tu ma szanse wygrac.
 Autor komentarza: Hammer5
Data: 17-02-2011 10:08:16
Oj, będzie ciekawie. Nie za sprawą Bradleya, który ma brzydki, ale skuteczny styl. Zobaczymy, jak sobie z takim właśnie stylem poradzi Khan. Gdybym musiał typować, typowałbym właśnie Amira na zwyciężcę. Ma więcej atutów.
 Autor komentarza: kartofelek
Data: 17-02-2011 10:13:27
jak dla mnie Khan bez dwóch zdań, w aktualnej dyspozycji jest nie do ugryzienia szczególnie że Bradley jest waciakiem
 Autor komentarza: Kronk
Data: 17-02-2011 10:49:14
Ciekawe tylko jak Khan zaprezentuje się z takim przeciwnikiem po stosunkowo krótkiej przerwie ponieważ w kwietniu będzie walczył. Wprawdzie powinien wygrać bez problemu ale może to być trochę męczące dla niego.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 17-02-2011 12:55:12
Styl walki Bradleya skazuje go na porażkę z Amirem Khanem.Bradley walczy żywiołowo,bije zamachowymi ciosami ,atakuje z wystawioną głową do przodu ,bardzo często jego nogi zostają w tyle .Trudno będzie mu wygrać z perfekcyjną techniką Amira,jego inteligencją i wspaniała pracą nóg.Walka będzie z pewnością ciekawa ale moim zdaniem zakończy się zwycięstwem Khana przed czasem!