LOPEZ: SALIDO JEST CIĘŻKIM PRZECIWNIKIEM

Mistrz WBO w wadze piórkowej Juan Manuel Lopez (30-0, 27 KO) nie przejmuje się słowami krytyków, którzy twierdzą, że jego najbliższa obrona pasa będzie przysłowiowym spacerkiem. 16 kwietnia w Coliseo Roberto Clemente w San Juan, Lopez stanie oko w oko z byłym mistrzem świata Orlando Salido (34-11, 22 KO) z Meksyku.
 
- To jest walka z wielkim wojownikiem. Ma 11 porażek, ale przegrał na punkty z Juanem Manuelem Marquezem i Yuriorkisem Gamboą. Znokautował Rogersa Mtagwę w przeciągu 5 rund. To będzie trudna walka, on jest niebezpieczny. Salido jest gościem, który zadaje dużo ciosów, dlatego spodziewam się wojny. Jednak czy na punkty czy przez nokaut to ja wygram. To będzie świetny pojedynek jednak to Portoryko będzie miało powody do świętowania - powiedział Lopez.
Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maynard
Data: 11-02-2011 21:45:09 
Taaa, jeszcze czego... Wiadomo, walkę trzeba promować, ale to akurat jest łatwa obrona dla Juanmy. Nie mówię, że nie ma do niej prawa, w końcu wygrał z mocnym Marquezem. Ale niech teraz nie ściemnia, że Salido jest nie waidomo kim, tylko dlatego, że przez krótki czas dzierżył pasek IBF po zwycięstwie z podstarzałym Cristobalem Cruzem.

Podoba mi si w tym tylko jedna rzecz - Juanma, jak to Portorykańczyk nie odpuszcza Mexom. Lubię ten historyczny konflikt, bo wiele fajnych starć z niego wynika:) A przypominam, że "oficjalnym" wg. WBO jest Ponce De Leon (czyli walka ze smaczkiem się szykuje, jeśli tylko Daniel wygra, lub zremisuje z Bronerem).

Swoją drogą, piórkowa, obok koguciej i lekkiej, to chyba obecnie dywizja, w której dochodzi do najciekawszych walk, oby tak dalej.
 Autor komentarza: DeadlyFace
Data: 12-02-2011 03:04:01 
Czekam na pojedynek Juanma vs Gamboa ewentualnie z Johnem lub Gracia.Lopez tą walkę powinien wygrać przez KO.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.