ARUM I MAYWEATHER SPOTKALI SIĘ W DALLAS

Redakcja, examiner.com

2011-02-11

Znany amerykański promotor, Bob Arum, przyznał się do spotkania z z byłym mistrzem świata w pięciu kategoriach wagowych, Floydem Mayweatherem Jr. (41-0, 25 KO). Wcześniej - jak wiadomo - Arum był promotorem "Pięknisia", ale kilka lat temu, ich drogi się rozeszły i od tamtej pory obaj gentlemani ani razu nie spotkali się ze sobą, porozumiewając się jedynie za pośrednictwem swoich przedstawicieli.

Jednakże w ostatnią niedzielę, Mayweather i Arum spotkali się podczas 45. finałowego meczu o Super Bowl w Dallas, który zgromadził największą widownię w historii amerykańskiej telewizji.

- Stopiliśmy lód, który był między mną a Floydem - powiedział Arum. - To było bardzo przyjemne kiedy Floyd podszedł do mnie i objął mnie jak przyjaciela. Był w przyjaznym humorze, bardzo zadowolony z naszego spotkania

Przypominamy, że całkiem niedawno Arum oznajmił, że może szybko uporządkować wszystkie sprawy związane z organizacją pojedynku Mayweathera z Manny Pacquiao (52-3-2, 38 KO), jeśli tylko Floyd zapomni o dawnych sporach i spotka się z nim osobiście.  Jednakże, zdaniem Aruma, ani on, ani jego adoptowany syn (prezes Top Rank) Todd DuBoef, nie rozmawiali z Mayweatherem o boksie, czy o samym Manny Pacquiao.

- Sporo sobie pogawędziliśmy z Floydem, ale na rozmowy o boksie zabrakło nam po prostu czasu - zakończył promotor.