MISTRZ OLIMPIJSKI ZAKOŃCZYŁ KARIERĘ

Dwukrotny mistrz olimpijski w boksie, zaledwie 26-letni Rosjanin Aleksiej Tiszczenko zakończył sportową karierę. Powodem tej trudnej decyzji były problemy leczeniem urazu odcinka szyjnego kręgosłupa, którymi sportowiec borykał się od maja ubiegłego roku.

- Z wielkim żalem zdecydowałem się zakończyć karierę - oznajmił Tiszczenko. - Głównym powodem mojej decyzji jest długotrwała kontuzja, która nie pozwala mi znów być pełnowartościowym pięściarzem i osiągać sukcesy, do jakich wszystkich przyzwyczaiłem. Powodów do odejścia jest zresztą więcej. W najbliższym czasie zamierzam skupić się na karierze politycznej - zakończył mistrz olimpijski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kartofelek
Data: 11-02-2011 10:48:46 
parafrazując rozmowę 2 znanych ludzi z historii
"
-Pan był kiedy bokserem a teraz jest politykiem?
-Tak
_Co za upadek...
"
 Autor komentarza: Kronk
Data: 11-02-2011 11:26:23 
Smutna wiadomość wspaniały bokser dwukrotny mistrz olimpijski i geniusz ringu! Szkoda że nie zobaczymy jak sięgał by po trzeci złoty medal tym razem w Londynie. Z przyjemnością oglądałem go w akcji na igrzyskach ale może się odnajdzie w polityce jak Aleksander Karelin legenda zapasów w stylu klasycznym jak i wspaniały oraz mądry człowiek również Rosjanin jak Tiszczenko.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.