ARUM: LOPEZ-GAMBOA MA BYĆ WIELKIM SHOW

Od dłuższego czasu kibice dyskutują na temat tego kto w potyczce między mistrzem WBO w wadze piórkowej Juanem Manuelem Lopezem (30-0, 27 KO), a mistrzem WBA i IBF w tej samej dywizji Yuriorkisem Gamboą (19-0, 15 KO) wyszedłby zwycięsko. Jednak na odpowiedź na nurtujące kibiców pytanie musimy jeszcze poczekać, ponieważ słynny promotor Bob Arum, chce poczekać, aż zainteresowanie nią jeszcze wzrośnie, ponieważ nie chce dopuścić by walka była niewypałem jak pojedynek między Timothym Bradleyem, a Devonem Alexandrem.
 
- Pojedynek między Lopezem, a Gamboą odbędzie się wtedy, kiedy kibice będą się jej domagali. Nie będę zwracał uwagi na naciski ze strony osób, które są blisko związane z boksem i będą chciały by to starcie się odbyło. To nie znaczy, że do tej walki ma dojść. Chcę, jeśli dojdzie do potyczki, aby cała sala była wypełniona, nie tak jak stało się to na walce pomiędzy Alexandrem i Bradleyem. Parodią było zrobienie tego pojedynku w wypadku, gdy nie było zainteresowania, a jak widać kibice jej nie pragneli. Nie dopuszczę by było tak w naszym wypadku. To ma być wielkie show, zwracam uwagę na to jakie zainteresowanie jest tą walką, a póki co pojedynek między Lopezem, a Gamboą nie przyciąga odpowiedniej uwagi - powiedział Arum.
 
Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wojan06
Data: 09-02-2011 22:19:49 
Wydaje mi się, że kibice bardzo byliby zainteresowani taką walką i z pewnością trybuny byłyby zapełnione do ostatniego miejsca. A co do pojedynku, to bardzo bym chciał, żeby wyszedł z niego zwycięsko Gamboa. Jeden z moich ulubionych pięściarzy, jego szybkość jest niesamowita.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 09-02-2011 22:31:07 
Arum takimi wypowiedziami już pewnie sonduje zainteresowanie kibiców. Co jakiś czas musi o tym mówić by pojawiały się komentarze. im głośniej tym lepiej. Wie jak robić biznes w boksie.

Ja bym chciał aby walka odbyła się raczej w tym albo następnym roku póki obaj zawodnicy są w świetnej formie i mają czyste rekordy. Pomysł na pojedynek Lopeza z Salido, który dał niezłą walkę z Gamboą jest dobry bo kibice chętnie to zobaczą by móc chociaż porównać kto lepiej radzi sobie z podobnym przeciwnikiem.

w walce Lopez vs Gamboa chciałbym aby wygrał Gamboa chociaż Lopeza też lubię.
 Autor komentarza: Maynard
Data: 10-02-2011 00:02:05 
Co by nie mówić, Arum to jest MISTRZ promotorski. Ta walka odbędzie się najwcześniej w połowie 2012 roku (mogę się założyć), a już sobie nabija kabzę takimi reklamami. Kibice wiele dadzą, żeby to obejrzeć.

Oczywiście do tego czasu, według planu Boba, Gamboa upora się z Solisem, Johnem i jeszcze przynajmniej jedneym przeciwnikiem, a Lopez z Salido, Marquezem (rewwanż) i De Leonem.

Każda z tych walk również się dobrze sprzeda, a to dopiero początek.

Oby tylko Arum tego 2012 roku dożył, bo najmłodszy już nie jest, choć trzyma się dobrze...
 Autor komentarza: MikeyMike
Data: 10-02-2011 09:50:09 
Mógłby ktoś wyjaśnić dlaczego walka Bradley-Alexander była nie wypałem pod względem finansowym i dlaczego nie cieszyła się dużym zainteresowaniem widzów?

Jak to możliwe, że dwaj młodzi bokserzy, którzy są silnie promowani przez HBO i generalnie uważani przez bokserskich ekspertów za nowe gwiazdy, nie zdołały zapełnić wszystkich miejsc przez kibiców?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.