CORAZ BARDZIEJ REALNY REWANŻ PASCALA Z HOPKINSEM

Wielu fanów boksu z niecierpliwością czeka na pojedynek rewanżowy pomiędzy posiadaczem pasa mistrza świata WBC wagi półciężkiej, Jeanem Pascalem (26-1-1, 16 KO) i byłym światowym czempionem, Bernardem Hopkinsem (51-5-2, 32 KO).

Zdaniem Richarda Schaefera Golden Boy Promotions, który jest promotorem Hopkinsa, rozmowy z grupą Yvon Michel w sprawie organizacji wspomnianej walki przebiegają sprawnie, zgodnie z jego oczekiwaniami i są bliskie realizacji. Konfrontacja Pascal-Hopkins II odbędzie się prawdopodobnie w maju (nie znamy jeszcze miejsca) i będzie transmitowana przez HBO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Thouvionne
Data: 09-02-2011 10:47:50 
Chciałbym, żeby Bernard Hopkins udowodnił, że jego dominacja w ostatniej walce z Pascalem nie była dziełem przypadku, a dobrego przygotowania, natomiast Pascal... chyba zrobił już rachunek sumienia i weźmie się do solidnego treningu. Tak więc możemy chyba oczekiwać dobrego pojedynku.
 Autor komentarza: Komar13
Data: 09-02-2011 11:06:02 
HBO robi wszystko, żeby dograć ten rewanż, bo taka walka jest im potrzebna, skoro Arum wybrał Showtime, to Hbo musi brać co sie da, żeby na atrakcyjności nie stracić.
A z punktu widzenia sportu walka po prostu powinna sie odbyć. za dużo jest niewyjaśnionych kwestii w boksie, więc trzeba wyjaśniać co sie da.
 Autor komentarza: reserved
Data: 09-02-2011 11:12:35 
nie w temacie, błagam nie zróbcie z tej strony takiego cyrku jak konkurencje.niech zostanie klasyczna wersja.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 09-02-2011 11:25:29 
Będą w kółko boksować ze sobą, podczas gdy w półciężkiej jest ze 6-7 bokserów, którzy poskładaliby ich obu bez większego problemu.
 Autor komentarza: Maynard
Data: 09-02-2011 11:29:21 
Ta walka jest potrzebna, niech w końcu rozstrzygną wątpliwości i Hopkins przestanie być "emeritusem", tylko zostanie albo regularnym mistrzem, albo w przypadku porażki nie będzie mieć żadnego paska.
 Autor komentarza: puncher1975
Data: 09-02-2011 11:55:16 
hugo to napisz jacy to bokserzy bo jestem ciekawy kto z latwoscia poskladalby hopkinsa hahah:)
 Autor komentarza: Hugo
Data: 09-02-2011 12:13:39 
@puncher1975

Cloud, Dawson, Henry, Cleverly, Szumenow, Suchocki, być może także Braehmer i Syllach. Piszę o dzisiejszym 46-letnim Hopkinsie, bo jego klasy w przeszłości nie kwestionuję.
 Autor komentarza: benwetz
Data: 09-02-2011 12:43:56 
Hugo pierdolisz :)
Hopkins z Cloudem by zrobił to co z Pascalem. Z Dawsonem miałby problem, i wydaje mi się że by przegrał. Henry pewnie też zostałby zdominowany. Reszta trochę nie ten poziom.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 09-02-2011 13:09:38 
@benwetz
Czy tobie się wydaje, że można utrzymywać formę do pięćdziesiątki? W pewnym wieku traci się ją w zastraszająco szybkim tempie. Zobacz, co stało się z Holyfieldem? Wszystkim wydawało się, że on nadal jest w formie z walki z Wałujewem, a tymczasem w ciągu 2 lat zmienił się we wrak boksera. Hopkins ostatnią naprawdę dobrą walkę stoczył z Pavlikiem, przeszło 2 lata temu. Powinien się wycofać i zostawić po sobie dobrą pamięć. Czas pracuje na jego niekorzyść i nawet taki przypadkowy mistrz, jak Pascal w następnej walce obije go bez trudu.
 Autor komentarza: Kronk
Data: 09-02-2011 13:39:42 
Hugo przesadzasz troszkę nie można porównywać Hopkinsa z Holyfieldem bo B-Hop faktycznie jest w stanie utrzymać wysoką formę w tym wieku co udowodnił w walce z Pascalem i nie musi już niczego udowadniać z Cloudami czy Szumenowami. Zrobił swoje zasłużył na rewanż pokazał że nadal jest jednym z najlepszych mimo wieku za to należy mu się największy szacunek, ten gość jest inspiracją dla wielu ludzi on pokazał że w wieku 46 lat nie wszystko jeszcze skończone. Po za tym niewiele jest osób które krytykowały by go po pojedynku z Pascalem sam przecierałem oczy ze zdumienia co on wyrabiał w ringu tak że zastanówmy się wszyscy czy warta jest krytyka pod jego adresem bo to ostatnia legenda ringu która prezentuje jeszcze wysoką formę.
 Autor komentarza: mma
Data: 09-02-2011 13:43:59 
Hugo

Zgadzam się.
Zaraz zrobi się jak kiedyś: Tarver, Johnson, RJJ i, od biedy, Woods.
I wara reszcie od koryta.
 Autor komentarza: Kronk
Data: 09-02-2011 13:53:34 
mma moim zdaniem to niezbyt trafione porównanie dajmy Hopkinsowi przejść do historii z tytułem najstarszego mistrza świata, jego rewanż z Pascalem to co innego niż to co wymieniłeś:)
 Autor komentarza: Hugo
Data: 09-02-2011 14:34:58 
@Kronk

Doceniam osiągnięcia Hopkinsa, ale go nie lubię ze względu chociażby na rasistowskie wypowiedzi. To jest wredny typ, w przeciwieństwie do Foremana, czy Holyfielda, których wszyscy lubili. Poza tym obawiam się tego, co mma. Jak Hopkins zostanie mistrzem, to prze następnych 5 lat będą walki z Tarverem, Johnsonem i Juniorem i udawanie, że my 45-50 latkowie jesteśmy najlepsi na świecie.
 Autor komentarza: mma
Data: 09-02-2011 14:43:16 
Kronk

zgadzam się z ogólnym oglądem sytuacji zaprezentowanym przez Hugo.
A ten rewanż to jak najbardziej!
Wynik jest sprawą otwartą, ale czemu nie miałby B-Hop sobie zostać mistrzem przed emeryturą? Jestem za! Tym bardziej, że przeciwnik całkiem godny, okoliczności dość kontrowersyjne po tamtym remisie, forma wciąż wysoka, więc i tytuł nie malowany i historycznie osiągnięcie nie bardzo naciągane.
 Autor komentarza: mma
Data: 09-02-2011 14:50:10 
Hugo

"Jak Hopkins zostanie mistrzem, to prze następnych 5 lat będą walki z Tarverem, Johnsonem i Juniorem i udawanie, że my 45-50 latkowie jesteśmy najlepsi na świecie."

Dokładnie.
Dlatego byłoby fajnie, gdyby wziął tytuł i powiedział - teraz czas na młodszych. Jest szansa, musi sobie uświadomić w koncu, że nie wypada tułać się po ringach człowiekowi, którego widziano w bitwie pod Płowcami.

Ale co do rasizmu Hopkinsa to raczej nie widzę tego aż tak... hmm... aż się boję napisać...

czarno.

Chłopak sprzedaje walki jak umie. Szczerze mówiąc, to nigdy nie przekroczył granicy, poza którą poczułbym się obrażony. Takie gadki-szmatki na wywołanie zainteresowania.
 Autor komentarza: McCall
Data: 09-02-2011 16:54:56 
Cleverly, Suchocki, Szumenow, Brahmer - to oni mieliby z łatwością poskładać Hopkinsa i Pascala ? Ciekawe :) Bo mi się wydaje, że Hopkins by ich porozbijał nawet walcząc z całą czwórką naraz :)
Rozumiem, że Hopkins jest nieco podstarzały, ale bez przesady. Równie dobrze można było napisać, że Cygan Kostecki też by B-Hopa stłukł, hahhaha
 Autor komentarza: TheLegendKiller
Data: 09-02-2011 17:27:44 
Hugo ,

Co ty pierdzielisz że się tak wyrażę. Cleverly z taką dyspozycją jak w ostatniej walce to on może startować do Cygana a nie do Pascala czy Hopa. Szumenow, Brahmer co najwyżej dobrzy bokserzy , nic więcej.
Suchocki póki co to on moczył na punkty z Brahmer'em , więc gdyby Hopkins nie dał się czysto trafić spokojnie by to wygrał. Co do Dawsona , Clouda się zgadzam byli by faworytami . Chris Henry ? bez jaj on przegrał z Yusaf Mack'em, że już o Diaconu nie wspomnę. Wygrał w dosyć dziwnych okolicznościach z garayem , znokautował Shaun George, i to by było na tyle jego wielkich sukcesów. W ewentualnym starciu stawiałbym zdecydowanie na Kata. No i w końcu zdolny młody diament Syllach. Narazie dla niego taka walka niosłaby duże ryzyko w przyszłości na pewno mógłby tego dokonać i wygrać z oboma . Zobaczymy jak się zaprezentuje w walce z innym świetnym amatorem prosto z Kuby
 Autor komentarza: Gala
Data: 10-02-2011 02:37:42 
Nie tylko moim zdaniem B-HOP wygrał pierwsza walkę, rewanż jest jak najbardziej wskazany i sądzę, że tym razem Hopkins wygra zdecydowanie na pkt, powiedzmy 116-112
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.