CYTAT DNIA WEDŁUG DANA RAFAELA

Dan Rafael jest w środowisku bokserskim jednym z największych autorytetów. Ten znany analityk stacji ESPN skomentował nowy ranking federacji WBC i wytknął kilka niezrozumiałych jego zdaniem decyzji.

Dziennikarz nie rozumie na przykład, w jaki sposób nieaktywny i pokonany w ostatnim pojedynku Kelly Pavlik może być numerem jeden wyższej dywizji, czyli super średniej. Dlaczego przegrany w dwóch potyczkach z rzędu Arthur Abraham jest trzeci? Dlaczego trzeci w koguciej jest przegrany ostatnio Vic Darchinyan, skoro czwarty jest Donaire? Jakim cudem Ray Austin jest nadal aż piąty w wadze ciężkiej? Rafael zadaje również pytanie, dlaczego Chris Arreola jest trzeci, a Tomasz Adamek czwarty, skoro Polak "Wyraźnie pobił go rok wcześniej". To nie koniec - Dan Rafael wytyka dalej WBC dziwne decyzje, ale wszystko zakończył zabawnym cytatem.

- W tym wszystkim jest jednak mały sukces i zwycięstwo boksu. Przynajmniej WBC nie klasyfikuje w swoim zestawieniu Evandera Holyfielda.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 09-02-2011 01:45:08 
Cyrk na kółkach. Zapowiada się że w niedługim czasie także WBC stanie się posmiewiskiem takim jak WBA.
 Autor komentarza: Kronk
Data: 09-02-2011 01:58:23 
Wypowiem się w sprawie ostatniego zdania Rafaela które dobitnie pokazuje że środowisko bokserskie w Stanach Zjednoczonych jest coraz mniej przychylne w stosunku do Holyfielda najpierw WBF a teraz taki tekst Dana. Evander powinien się poważnie zastanowić czy warto kontynuować karierę po walce z Nielsenem bo wydaje mi się że Amerykanie już nie chcą go dłużej oglądać w ringu i Holy nie może tam liczyć już na większą wypłatę. Co innego w Europie tu jego walki z podstarzałymi bohaterami ludu jak Nielsen mają widocznie nadal zapotrzebowanie i na rynku Europejskim pięściarz z Atlanty może godziwie zarobić.
 Autor komentarza: nik
Data: 09-02-2011 07:22:55 
O jakich godziwych zarobkach w Europie mowisz? Godziwe zarodbki to mial kiedys , teraz zarabia ochlapy i szuka szansy walki o tytul za godziwe pieniadze.
 Autor komentarza: xionc
Data: 09-02-2011 09:43:35 
zla wiadomosc dla Dana Rafaela - w lutowym rankingu IBO sklasyfikowala Holy'ego w top15

:)
 Autor komentarza: wojkal
Data: 09-02-2011 10:18:38 
jeszcze chwila i będziemy mieli pasy telewizji HBO,SHOW TIME,ESPN,POLSAT SPORT extra,i będą bardziej miarodajne niż te federacyjne.Ale pas polsatu chyba już mamy buehhh...
 Autor komentarza: Thouvionne
Data: 09-02-2011 10:41:39 
Witam wszystkich! Chciałbym przytoczyć tylko jeden cytat p. Andrzeja Kostyry z gali bokserskiej w Morimential Hotel Plaza w Tijuanie (Meksyk) w nocy 28/29.03.2009 r.

" W federacjach panuje zamieszanie. Pamiętam, jak na dziesiątym miejscu umieścili zawodnika, który już nie żył..."
(cytat podczas walki Diego Silva & Fernando Montiel o pas championa WBO w wadze koguciej ).
 Autor komentarza: wojkal
Data: 09-02-2011 11:06:18 
MAM TAKIE PRZEŚWIADCZENIE ,ŻE FEDERACJE UKŁADAJĄ TAK ZESTAWIENIA JAK CHCĄ PROMOTORZY I SANKCJONUJĄ MISTRZOWSKIE WALKI NIERAZ CO NAJMNIEJ DZIWNE.WYKŁADNIKIEM CHYBA JEST,KTO ILE SIANA POŁOZY.
 Autor komentarza: Maynard
Data: 09-02-2011 11:10:08 
Rafael jest od dawna cięty na WBC.

W swoim prywatnym rankingu i w komentarzach z Twittera określa tę federację słowami: "wretched", "ridiculous", "heinous", "disgusting", "odious", "skanky"... ;)
Nie będę tłumaczył, może paru ciekawych angielskich słówek się nauczycie.

Ale i tak najlepsze jest to:
"I think I am dehydrated from all the puking after reading the horrific WBC rankings. "

I tyo niech wystarczy za komentarz.
 Autor komentarza: Maynard
Data: 09-02-2011 11:34:34 
SIlver belts and emeritus WBC titles for all the Fight Freaks!!!!!! (For a small sanctioning fee, of course).

Ja poproszę o emeritusa w średniej, życie na emeryturze w takim wieku musi być zajebiste:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.