SOFIA OCZIGAWA MARZY O IGRZYSKACH

Sofia Oczigawa, dwukrotna amatorska mistrzyni świata i trzykrotna złota medalistka mistrzostw Europy, znana z wieloletniej rywalizacji z naszą mistrzynią Karoliną Michalczuk, po wyleczeniu kontuzji, wróciła do regularnych treningów i marzy o występie na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.

- Na zgrupowaniu kadry olimpijskiej w Kislowodsku pracowałam już w pełni sił, ale trener oszczędzał mnie podczas sparingów, nakazując boksowanie mniejszej ilości rund - powiedziała Rosjanka. - Po obozie czuję się wspaniale. Możecie oficjalnie napisać, że wróciłam do pracy. Przede mną jeszcze jeden obóz treningowy, który potrwa do końca lutego. Pod koniec miesiąca dojadą do nas do Moskwy na test-mecz Brytyjki i Ukrainki, a w drugiej połowie marca pojedziemy do Czech na międzynarodowy turniej - powiedziała kapitan reprezentacji Rosji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bossman
Data: 03-02-2011 09:43:48 
Wiadomość została ocenzurowana, ponieważ jest niezgodna z regulaminem. Użytkownik bossman piszący z IP: 95.51.221.202 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.

 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.