SZCZECINIANIE NA TURNIEJU W LITEWSKIM MARJANPOLU

Redakcja, Informacja własna

2011-01-31

Zawodnicy BKS Skorpion Szczecin i zaprzyjaźniony klub Garda Chojna skorzystali z zaproszenia Litewskiego klubu SC Sudova i wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim. Zawody odbywały się w dniach 27-29.01.2011, wystartowało w nich 145 zawodników z 20 litewskich, 2 łotewskich i 2 polskich klubów. Skorpiona Szczecin reprezentowało 5 zawodników, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki.

Najbliższy weekend dla zawodników Skorpiona zapowiada się również bardzo pracowicie, młodzieżowcy wezmą udział w turnieju Grand Prix w Białymstoku, natomiast pozostali zawodnicy będą walczyć w turniejach Naws Cup Waren (Niemcy) i Ogólnopolskim Turnieju w Złotowie.

Wyniki szczecinian:

38 kg Dorian Kozłowski wygrał na punkty w walce półfinałowej z Kazuraitis (Litwa) a w finale pokonał w 2 r. AB Plavko (Litwa) - zajął 1 miejsce.
80 kg Krystian Bartoszewicz w półfinale zwyciężył Abukauskas (Litwa) a w finale pokonał Kumavicius (Litwa) - zajął 1 miejsce.
40 kg Tomasz Wójcik - zajął 3 miejsce.
59 kg Konrad Dzbanuszek - zajął 3 miejsce.
60 kg Dariusz Ziemczyk - zajął 3 miejsce.

Zawodnicy z Chojny wywalczyli 2 pierwsze miejsca : Eryk Giermak i Szymon Frątczak, 2 miejsce: Karol Kostewicz, 3 miejsce Albert Ciasnocha.