KIRKLAND WRACA NA RING 5 MARCA

Cameron Dunkin, manager Jamesa Kirklanda (25-0, 22 KO), poinformował media, że jego podopieczny wróci na ring 5 marca podczas gali Alvarez-Hatton.

Kirkland przeprowadza się z Teksasu do Las Vegas w stanie Nevada. W pierwszym tygodniu lutego pięściarz rozpocznie obóz przygotowawczy przed walką powrotną. Treningi przebiegać będą pod okiem nowego trenera - Kenny'ego Adamsa.

- Interesuje nas data 5 marca. James twierdzi, że jest w wybornej formie i gotowy do powrotu na ring. Zacznie treningi, gdy tylko przyjedzie do miasta. Jeśli Kenny Adams uzna, że Kirkland jest gotowy, to walka się odbędzie. Tak czy inaczej, on wraca - powiedział Dunkin.

26-letni Kirkland trafił do więzienia w kwietniu 2009 roku. Miesiąc wcześniej zastopował w szóstej rundzie Joela Julia, co oznacza, że w marcu miną dwa lata od jego ostatniego występu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Laura
Data: 21-01-2011 11:02:00 
Jeden z moich ulubionych bokserów obecnie. Szkoda tej dwuletniej przerwy w takim momencie kariery, bo zatrzymało to jego rozwój a zapowiada się b.dobrze.
 Autor komentarza: DAB
Data: 21-01-2011 16:12:35 
Spokojnie on jeszcze wiele pokaże przyszłość przed nim pójdzie w ślady Hopkinsa myślę że będzie o nim głośno latami ale już tylko ze względu na ringowe osiągnięcia( Taką mam nadzieję)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.