BRADLEY CHORUJE, ALE NIE WYCOFA SIĘ Z WALKI

Mistrz WBO w wadze junior półśredniej, Timothy Bradley (26-0, 11 KO), wciąż zmaga się z uciążliwym przeziębieniem, choć do jego walki z championem federacji WBC, Devonem Alexandrem (21-0, 13 KO), zostało zaledwie dziewięć dni. "Pustynna Burza" zarzeka się, że w żadnym przypadku nie odwoła swojego występu i w dniu pojedynku będzie w optymalnej formie.

- Mam grypę. Staram się przezwyciężyć chorobę, choć jest mi ciężko. Sytuacja nie wygląda zbyt dobrze, ale nie odwołam walki. Żadnych wymówek. Nie wycofam się nawet, jeśli miałbym wyjść do ringu chory. Teraz dużo wypoczywam, choć przygotowania idą pełną parą. Wciąż jeszcze mam zapchany nos, ale czuję się mocny. Nie mam problemów z wagą i jestem gotowy do walki - powiedział 27-letni Amerykanin.

Bradley zamierza w najbliższą sobotę przesparować przynajmniej piętnaście rund. Pięściarz ma nadzieję, że w ostatnim tygodniu nie będzie już czuł żadnych dolegliwości.

- Dziś rano biegałem przez 45 minut. Niedługo czeka mnie trening w gymie. W sobotę stoczę 15 rund sparingowych. Sparuję trzy razy w tygodniu. Dziś tylko sześć rund. Wszystko będzie w porządku, jestem dobrej myśli - oznajmił Bradley.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: foxs
Data: 20-01-2011 10:35:26 
oby byli jak najlepiej przygotowani jeśli ta walka by się nie odbyła lub gdyby byli źle przygotowani do tego pojedynku załamał bym się ;d.
 Autor komentarza: HeadCrusher
Data: 20-01-2011 10:40:58 
Przynajmniej ma wymówkę ;) Ale walka i tak się kiepsko sprzedaje...
 Autor komentarza: Zygus332
Data: 20-01-2011 10:51:45 
w Niemczech od razu by całą gale odwołali ;-)
 Autor komentarza: mirco30
Data: 20-01-2011 19:58:49 
bedzie wymówka jak wpadnie z dopingiem to powie że brał lekarstwa na grype,a jak przegra to też grypa.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.