ORTIZ DLA BERTO NA 16 KWIETNIA?

Richard Schaefer z Golden Boy Promotions twierdzi, że negocjacje obozów Andre Berto (27-0, 21 KO) i Victora Ortiza (28-2-2, 22 KO) przebiegają obiecująco. Pojedynek miałby zostać pokazany 16 kwietnia na HBO w parze z występem Amira Khana (24-1, 17 KO), który tego samego dnia w Wielkiej Brytanii walczyć będzie z nieznanym przeciwnikiem.

- Spotkałem się dziś z Victorem i pracujemy nad jego walką z Berto. Jest jeszcze kilka kwestii, które musimy przedyskutować, ale wygląda to obiecująco. Data to 16 kwietnia. Tego samego dnia w Anglii walczyć będzie Amir Khan, więc HBO pokaże obydwa pojedynki w czasie jednej transmisji - powiedział Schaefer.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: foxs
Data: 20-01-2011 10:37:34 
Ortiz zdusi Berto jestem tego pewien jest wielkim fanem Victora i jego stylu uderzania z dwóch rąk seriami chciałbym żeby ta walka się odbyła bo Berto dużo szczeka mało robi i pewnie wydaje mu się że Ortiz to dla niego nic ale przegra :)
 Autor komentarza: Laura
Data: 20-01-2011 17:33:13 
Szanse Ortiza z Berto są mizerne. Berto będzie zbyt szybki, a to wielki problem dla Ortiza co pokazał Peterson. W każdym razie będzie ciekawa bitka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.