OBÓZ ZBIKA O DECYZJI WBC

Jak już informowaliśmy wczoraj, władze WBC podjeły decyzję na mocy której, Sebastian Zbik (30-0, 10 KO) został pełnoprawnym mistrzem świata w wadze średniej. Dotychczas pas najstarszej federacji bokserskiej na świecie dzierżył Sergio Martinez, który nie zdecydował się walczyć z Niemcem. Oto jak decyzję World Boxing Council skomentował obóz Zbika:

Artur Grigorian (trener) - Jestem dumny, że Sebastian wkońcu jest prawdziwym mistrzem świata. On jest pierwszym tak utytułowanym pięściarzem, którego prowadzę. Z niecierpliwością czekam na wiadomość z grupy Universum, w sprawie najbliższej obrony pasa.

Dietmar Poszwa (Universum Box - Promotion) - Doceniamy odwagę WBC. Sebastian powinien zdobyć ten tytuł w ringu, ale Martinez nie chciał z nim walczyć, dlatego federacja musiała podjąć takie kroki. Gratuluje Zbikowi, bo on każdego dnia bardzo ciężko pracuje nad swoją formą, zasłużył sobie na takie wyróżnienie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Sierak2012
Data: 19-01-2011 13:11:06 
Ja to widzę tak, w tej chwili dla wielu bokserów pasy nic nie znaczą i dla tego posiadają je w takiej ilości mierni pięściarze z niemieckich grup, Martineza walka z takim leszczem jak Zbik nie interesowała, bo woli walczyć z lepszymi zawodnikami za większą i tyle. W tych czasach pas gó**o znaczy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.