RODRIGUEZ WYPUNKTOWAŁ SYNA LEGENDY

Na gali w Key West na Florydzie kolejne zwycięstwo zanotował niepokonany Edwin Rodriguez (18-0, 13 KO). 25-latek jednogłośnie na punkty pokonał Aarona Pryora Jr. (15-3, 11 KO) - syna dawnego wielkiego mistrza kategorii junior półśredniej.

Rodriguez stracił punkt w ósmej odsłonie, lecz i tak był znacznie lepszy na przestrzeni dziesięciu rund i sędziowie nie mieli problemów ze wskazaniem zwycięzcy. Po ostatnim gongu punktowali - 96-93, 98-91 i 97-92.

"La Bomba", przed walką notowany na piętnastym miejscu przez federację WBA, powinien już wkrótce dostać mocniejszego przeciwnika, który będzie mógł postawić mu poprzeczkę nieco wyżej niż Pryor Jr. i James McGirt. Być może za rok lub dwa Rodriguez spróbuje namieszać nieco w bardzo mocno obsadzonej kategorii super średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: wojkerr
Data: 15-01-2011 16:52:09 
Nie wiem czy przewaga Rodrigueza byla asz tak bardzo wyrazna.Pojedynek
wedlug mnie byl bardzo wyrownany,Rodriguez bardzo sie odkrywal przez co zbieral duzo niepotrzebnych ciosow,gdyby Aron mial mocniejszy cios to kto wie.Po nie wiem czy do konca susznym odjeciu punktu za przytrzymanie Rodrigueza Aaron wyrazie wybil sie z rytmu i zaczol walczyc juz troche chaotycznie co w rezultacie dalo te dwie rundy Rodriguezowi.Wedlug mnie pojedynek bardzo wyrownany.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.