Archiwum wiadomości z dnia: 2011-01-11

 CHODZI O KULACH I TRENUJE

Redakcja, Fakt

2011-01-11

Krzysztof Włodarczyk (44-2-1, 32 KO) od trzech tygodni porusza się o kulach, po  przebytej operacji kolana. Nie przeszkadza mu to jednak w przygotowaniach do walki z Francisco Palaciosem (20-0, 13 KO).

- Nie jest lekko, ale jakoś daję radę, bardziej męczę się psychicznie, bo walka coraz bliżej, a ja nie jestem jeszcze w pełni sprawny. Na szczęście mój promotor i trenerzy zachowują spokój, wiec ja też jestem spokojny, choć wolałbym szybciej odrzucić kulę - powiedział Włodarczyk na łamach Faktu.

"Diablo" nogi nie może obciążać jeszcze przez tydzień. Grudniowa operacja kolana nie powinna przeszkodzić w przygotowaniach do walki - zapewnia obóz polskiego boksera. W sobotę Krzysztof Włodarczyk wziął udział w Balu Mistrzów Sportu. Z powodu kontuzji tańczyć jeszcze nie mógł.

W połowie stycznia „Diablo” zacznie biegać, pod koniec tego miesiąca wyjedzie na obóz przygotowawczy do Zakopanego lub Wisły, a pięć tygodni przed pojedynkiem rozpocznie sparinigi w warszawie pod okiem swojego trenera Fiodora Łapina.ZDJĘCIE DNIA: WŁODARCZYK ROZPOCZĄŁ PRZYGOTOWANIA

Redakcja, Fakt

2011-01-11

Krzysztof Włodarczyk (44-2-1, 32 KO) rozpoczął od siłowni przygotowania do walki z Francisco Palaciosem (20-0, 13 KO). Mistrz świata WBC kategorii junior ciężkiej od trzech tygodni porusza się o kulach po przebytej operacji kolana. Rehabilitacja potrwa jeszcze tydzień, wtedy powoli  będzie mógł zacząć biegać.