BAILEY LUB CINTRON DLA BERTO?

Być może już wkrótce champion WBC kategorii półśredniej, Andre Berto (27-0, 21 KO), dostanie poważnego przeciwnika. Liczne źródła donoszą, że przymierzany niedawno do walki z samym "Pacmanem" Amerykanin może w swym najbliższym pojedynku zmierzyć się z królem nokautu - Randallem Bailey (41-7, 36 KO).

Drugą możliwością jest potyczka z byłym mistrzem IBF - Kermitem Cintronem (32-3-1, 28 KO), który od wielu miesięcy wyzywa Berto do walki. Portorykańczyk jest równie groźnym puncherem co Bailey i choć wielu pamięta go głównie z przegranych walk z Antonio Margarito oraz bardzo kontrowersyjnego zakończenia starcia z Paulem Williamsem, "El Asesino" ma na koncie zwycięstwo nad Alfredo Angulo, a także remis z obecnym królem wagi średniej - Sergio Martinezem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: maravilla
Data: 09-01-2011 10:00:54 
walka z cintronem wiele by nam wyjasnila bylby to odpowiedni przeciwnik dla berto mam wrazenie ze andre jest przereklamowany
 Autor komentarza: Kronk
Data: 09-01-2011 13:47:09 
Myślę że Berto by wygrał z Cintronem ale faktycznie byłby on najpoważniejszym według mnie sprawdzianem Berto w karierze.Co do Baileya sądzę że jest dobry ale nie tak niebezpieczny jak by się zdawało widziałem co potrafi w ringu i nic zachwycającego to nie było.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.