ADAMEK TEAM: WE WRZEŚNIU WALKA Z WŁADIMIREM KLICZKO!

Redakcja, Adamek Team, fot. Mike Gladysz

2011-01-07

Jak informuje Adamek Team, menedżer Ziggy Rozalski sukcesem zakończył negocjacje z obozem braci Kliczko w sprawie organizacji walki Tomasza Adamka (43-1, 28 KO) z Władimirem Kliczko (55-3, 49 KO)! Wszystko wskazuje na to, że do walki "Górala" z młodszym z ukraińskich braci dojdzie we wrześniu na mieszczącym 40 tysięcy kibiców stadionie piłkarskim we Wrocławiu.  

- Doszliśmy do porozumienia i bardzo jesteśmy zadowoleni z oferty, którą nam przedstawiono - mówi "Góral".  - We wrześniu stoczę walkę na stadionie we Wrocławiu z Władimirem Kliczko. Bardzo się cieszę, bo właśnie spełnią się moje bokserskie marzenia. Chcę pokonać Kliczkę i zdobyć pasy WBO i IBF, których jest posiadaczem. Stadion mieści ponad 40 tysięcy kibiców, mam nadzieję, że dopisze nam pogoda - powiedział zadowolony Tomasz Adamek, który nie mógł wymarzyć sobie szczęśliwszego początku Nowego Roku.

ZOBACZ WROCŁAWSKI STADION >>>

Nadal trwają negocjacje dotyczące wyboru przeciwnika, z którym "Góral" skrzyżuje rękawice 16 kwietnia w Katowicach.  

- Pracujemy  nad tym by walka odbyła się w Katowicach,  ale moim przeciwnikiem nie będzie ani Samuel Peter  ani Hasim Rahman. Nie chce podawać żadnych nazwisk i bawić się w spekulacje.  Sytuacja się wyklaruje w najbliższym czasie - zapewnia polski bokser.