ALEXANDER: CIOSY PROSTE TO KLUCZ DO ZWYCIĘSTWA

Już 29 stycznia dojdzie do wielkiego pojedynku w wadze junior półśredniej, bowiem zmierzą się Devon Alexander (21-0, 13 KO) i Timothy Bradley (26-0, 11 KO). Stawką walki będą pasy WBC i WBO, a transmisję przeprowadzi stacja HBO. Dziś w wypowiedzi dla prasy, Alexander stwierdził, że Bradley unikał go od dłuższego czasu oraz zdradził swoją taktykę na pojedynek.

- On powiedział, że nigdy mnie nie unikał, jednak takie są fakty. Wygrałem pas WBC, jednak nadal nie chciał ze mną walczyć. Następnie zunifikowałem tytuły, lecz on nadal zwlekał. Myślę, że HBO organizuje to starcie, ponieważ chcą tego kibice. Podczas walki on sporo atakuje głową, do tego zadaje dużo chaotycznych ciosów, to pewnie przez to, że jest taki duży. On pracuje dużo na siłowni przez co traci na szybkości. Tej nocy ciosy proste będą kluczem do zwycięstwa - powiedział Alexander.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: maddog
Data: 02-01-2011 23:05:43 
Trzymam kciuki Devon
 Autor komentarza: Kronk
Data: 03-01-2011 01:51:14 
Hmmm ciosy proste kluczem do zwycięstwa w starciu z Bradleyem ciekawe.Zobaczymy ring wszystko zweryfikuje mniej więcej za cztery tygodnie czekam z niecierpliwością!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.