PLEBISCYT 2010 - ZOSTAŁY GODZINY

Cała redakcja BOKSER.ORG życzy wszystkim szampańskiego sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku.

WEŹ UDZIAŁ W GŁOSOWANIU >>

Przy tej okazji przypominamy, że do zakończenia głosowania w naszym plebiscycie zostały już tylko godziny. Przyjmujemy Wasze głosy do północy 31 grudnia, a w pierwszych dniach stycznia ogłosimy wyniki głosowania w plebiscytowych kategoriach oraz losowania bardzo atrakcyjnych nagród.

Przypominamy, że do wygrania w plebiscycie są: Rocznik Polskiego Boksu z autografami Juana Manuela Lopeza, Marco Antonio Barrery, Miguela Angela Cotto, Frrediego Roacha, Pawła Wolaka, karty punktowe z walki Wolak-Pinzon, oraz ciekawe gadżety związane z walką Adamek-Maddalone. Zatem czekamy na kolejne głosy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Elesshar
Data: 31-12-2010 20:12:25 
Szczęśliwego Nowego Roku, życzę całej redakcji Bokser.org i wszystkim użytkownikom, tejże strony :) Aby było jak najwięcej emocji bokserskich, ale i nie tylko ;) Wszystkiego Najlepszego w 2011 roku :)
 Autor komentarza: ekspert
Data: 01-01-2011 00:46:53 
Dawid Michelus, pięściarz pilskiego Sokoła, został „sportową nadzieją roku” tygodnika Polityka. Znalazł się w wąskim gronie młodych sportowców, którym dziennikarze Polityki wróżą w przyszłym roku rozwój kariery. Nieprzypadkowo. Dawid w tym roku dwukrotnie przywiózł brązowe medale światowych imprez: w maju z Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Baku, w Azerbejdżanie, a w sierpniu z Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Singapurze.

IDZIE KU DOBREMU SKORO TAKIE CZASOPISMO JAK "POLITYKA"ZAUWAZA AMATORSKI BOKS..

Polityka nr 1/2 (2789) z 08 stycznia 2011 roku. str.131-132
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.