MONTIEL: WALKA ZAKOŃCZY SIĘ NOKAUTEM

Fernando Montiel (44-2-2, 34 KO), mistrz WBC i WBO w kategorii koguciej, przygotowuje się do najważniejszej walki w swojej karierze. 19 lutego w Mandalay Bay (Las Vegas, Nevada) Meksykanin zmierzy się z Nonito Donaire (25-1, 17 KO). Starcie dwóch pięściarzy z czołówki P4P jest jednym z najbardziej wyczekiwanych bokserskich wydarzeń przyszłego roku.

- Walka zakończy się nokautem. Bez wątpienia. On jest puncherem, ja również. Muszę być bardzo szybki i jeszcze silniejszy, pracuję też nad kondycją. Wszyscy czekają na ten pojedynek - uważa 31-letni "Cochulito".

Montiel czekał na taką walkę od bardzo dawna. Nawet gdy ogłoszona została data i wszystko zostało dopięte, Meksykanin wciąż pochodził do tematu ze sporą rezerwą. Fernando twierdzi, że "Filipino Flash" unikał go w przeszłości.

- Chciałem z nim walczyć, ale on raz się zgodził, a potem się wycofał. Teraz czuję się pewniej, bo bilety są już w sprzedaży. Wszyscy dookoła mówili, że walka jest już pewna, ale podchodziłem do tego z dystansem, bo Nonito przede mną uciekał. Teraz jestem już niemal pewny - powiedział Montiel.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: FANBOX
Data: 31-12-2010 13:38:07 
Chyba twoim panie Montiel...
 Autor komentarza: maddog
Data: 31-12-2010 14:59:31 
ale w drugą stronę chyba...
 Autor komentarza: championn
Data: 31-12-2010 17:29:17 
ferdek ma czym przywalic wiec może być goraco
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.