POLSKA vs RESZTA ŚWIATA NA GALI W NEWARK

Global Boxing Promotions organizuje polską galę w USA. Mariusz Wach (23-0, 11 KO), który już teraz przygotowuje się do kolejnej walki za oceanem, wystąpi 19 lutego w walce wieczoru na gali w Newark, w obiekcie Essex County Collage. Mariusz Kołodziej, organizator tejże imprezy, zaprasza również pięściarzy, którzy na co dzień rezydują i trenują w Polsce. Miejsce jest dla trzech zawodników z różnych polskich grup zawodowych, po jednym z każdej. Daje to szansę na stworzenie bezprecedensowego wydarzenia, w ramach którego swój udział odnotować może jednocześnie kilku polskich promotorów boksu zawodowego, również tych mniej znanych. Global Boxing zapewnia pomoc w kwestiach wizowych, organizację pobytu zawodników oraz ich walk, polskim promotorom pozostawiając jedynie opłacenie przelotu do USA.

Każdy z promotorów, który chciałby aby pięściarz z jego teamu stoczył walkę podczas gali w Newark lub zainteresowany jest bliższymi szczegółami całego przedsięwzięcia, proszony jest o kontakt z fundacją Global Boxing Europe. Osobą odpowiedzialną za kontakt z fundacją jest Tomasz Ratajczak, numer telefonu +48 502 611 602, adres mailowy: [email protected]. Gala transmitowana będzie na żywo przez telewizję Fox Sport, docierającą do 90 mln odbiorców w USA. W przypadku, gdy do występu swoich pięściarzy zgłosi więcej niż trzech promotorów, Globar Boxing Europe zastrzega sobie prawo wyboru spośród nich trzech bokserów, pod kątem ich sportowej i medialnej atrakcyjności.

Fundacja Global Boxing Europe jest przedstawicielem Global Boxing Promotions na Polskę i Europę. Fundacja jest organizacją non-profit, głównymi celami jej działalności jest promocja polskich pięściarzy za oceanem oraz wspieranie rozwoju boksu amatorskiego w Polsce. Fundacja jest obecnie w fazie formalizacji, jej pomysłodawcą jest popularny polonijny dziennikarz radiowy, Marcin Filipowski. Początkowo działaniami fundacji kierował Marcin Mlak, który wycofał się z przedsięwzięcia z powodów zdrowotnych, po czym Mariusz Kołodziej, powierzył kierowanie  nowo tworzoną fundacją dr Tomaszowi Ratajczakowi.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: hitman
Data: 28-12-2010 22:30:44 
ciekawy pomysł zobaczymy jaki bedzie odzew promotorów
 Autor komentarza: zin
Data: 28-12-2010 22:42:17 
super sprawa ...zobaczymy kto się zgłosi :)
 Autor komentarza: Sebastian
Data: 28-12-2010 23:09:23 
W blasku dzisiejszego Mariusza Wacha wszystko inne wysiada.Hammer byl ok, ale teraz pora na kolejnego kurdupla z rejony 180 m i nizej bo moze byc roznie... Transmisja dla 90 mln odbiorcow kabli?:-) Fajna sprawa nie powiem. Ale juz sama motoryka Wacha wola o pomste do nieba dlatego watpie szczerze aby pomysl Wach-USA mial sukces. Sorry ze nie jestem zbytnio pozytywnie nastawiony ale ostatnie lata ciezko mi sie ogladalo boksera z "Krainy OZ".Aha, na undercard z Polski proponuje Kuleja , Pazdziora i Kasprzyka. Poziomem pewnie i dzisiaj nie odstawiaja, takze nie bedzie wstydu.
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 29-12-2010 05:21:43 
Jak widać znokautowanie Christiana Hammera bylo przełomowym wydarzeniem w karierze Wacha. Najpierw sparingi z Peterem i Powietkinem, potem nawiązani współpracy z Michaelem Moorerem, wyjazd do USA i gala.
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 29-12-2010 10:43:39 
Sebastian - mi się wydaje, że w artykule chodzi o ideę polskiej gali a nie o Wacha... To tak na marginesie

Co do gali więc - to fajny pomysł ale idę o zakład, że nie będzie nikogo ze słynnej wszechświatowej powiatowej grupy promocyjno-marketingowej KP (swoją drogą mogliby ta nazwę zmenić bo kojarzy się z dokumentem "KP" - Kasa Przyjmie).

Dlaczego? Ano dlatego, ze przypadkiem któryś ze zniewolonych mentalnie chłopaków wyrwie się spod skrzydełek tandemu Wasilewski-Łapin i postanowi przeflancować się do USA. Osobiście jest ZA, bo ileż można patrzeć na boks do kotleta?
 Autor komentarza: odyniec
Data: 29-12-2010 12:48:18 
urbanhorn
po pierwsze nikt cie zmusza do ogladania gal BKP a po drugie jak mantre bede powtarzac ze albo BKP albo co w tym kraju? Grupa Gmitruka? bez zartow
fajnie ze ktos chce robic takie gale w usa i mimo ze za lubie "dziennikarstwa" w wydaniu Filipowskiego to fajnie ze pomyslal


redakcjo
a co z Dannym?
 Autor komentarza: Koko
Data: 29-12-2010 12:49:54 
Wawrzyka tam dawac
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 29-12-2010 20:36:36 
odyniec - dla mnie Świat nie kończy się na Polsce

Ten sam Świat nie kończy się na Polsce również dla Polaków... no może z wyjątkiem Ciebie i dla Twojej mantry opartej o wąskie horyzonty.

Tak więc pisząc nie dawaj z gruntu fałszywych wyborów typu KP lub OGT... Wach poakzuje również Tobie w tym momencie, że są inne drogi tylko trzeba ruszyć mózgownicą lub dupskiem i nie kisić się na peryferiach Świata.

Tobie tez sugeruję mentalne otwarcie.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 30-12-2010 14:05:12 
urbanhorn
ale w ten sposob polski boks sie nigdy nie rozwinie a tego chyba chcesz?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.