MAGEE: CAŁA PRESJA JEST NA BUTE

Redakcja, boxingscene.com

2010-12-27

Mistrz Starego Kontynentu w dywizji super średniej, Brian Magee (34-3-1, 24 KO), twierdzi, że kompletnie nie obawia się Luciana Bute (27-0, 22 KO) z którym zmierzy się 19 marca. Pojedynek odbędzie się w Bell Centre w Montrealu. Niedawno "Le Tombeur" podpisał ekskluzywny kontrakt z telewizją SHOWTIME. Walka z Brytyjczykiem będzie pierwszą z trzech, jakie obejmuje umowa. 35-letni Magee otrzyma najwyższą w karierze wypłatę.

- To złoty chłopak tej kategorii. Właśnie podpisał niebotyczny kontrakt z SHOWTIME. On zarabia najwięcej i to z nim każdy chce walczyć. Jeśli wygram, wskoczę do jego ligi. Bute to gwiazdor. Jego pojedynki każdy chce zobaczyć, hale zawsze wypełnione są do ostatniego miejsca. Jestem szczęśliwy z tak wielkiej szansy - powiedział Magee.

Brytyjczyk uważa, że przed walką cała presja będzie na jego rywalu. Magee nie czuje strachu i nie może doczekać się występu.

- Presja jest na nim. Podpisał kontrakt, jest niepokonany. Ja nie mam nic do stracenia. Po prostu muszę przygotować życiową formę. Wiele lat pracowałem na taką szansę. Nie boję się nikogo - oświadczył mistrz Europy.