KONIEC WSPÓŁPRACY NA LINII WEGNER - ABRAHAM?

Uli Wegner, trener Arthura Abrahama (31-2, 25 KO) otwarcie skrytykował swojego podopiecznego na łamach niemieckich mediów. Wegner uważa, że 'Król Arthur' nie powinien szukać winnych swoich ostatnich niepowodzeń wśród wszystkich otaczających go ludzi, a zacząć takowe rozważania od siebie.

- Arthur pokazał, że jest bardzo arogancki. Powinien jak najszybciej zapomnieć o porażkach i skupić się na ciężkiej pracy, a nie szukać winnych porażki wśród osób z naszego obozu. Jeżeli nie będzie potrafił tego zrozumieć nasza dalsza współpraca nie ma żadnego sensu - mówił wyraźnie poddenerwowany Wegner.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Laura
Data: 20-12-2010 18:32:08 
Obie jego przegrane pokazały że jest wyraźna granica której nie przeskoczy.
Dirrell pokazał że dobry i szybki technik walczący mądrze wygra z niemcem każdą niemalże rundę
Froch pokazał że być może niemiec jest zwyczajnie zbyt mały fizycznie na czołówkę tej wagi, a jego siła nie robi już takiego wrażenia jak w średniej
Nie lubię go ale ciekawi mnie ruch po porażce z Wardem - bo tego jestem pewna
Pozostanie w superśredniej i obijanie bokserów drugiego sortu, wszak Stieglitz ma pas więc wujek wilfried może załatwić go pupilowi 'królowi'
Ciekawi mnie jednak co jeśli nie będzie takiej możliwości ? Do średniej już nie będzie zbijać a czołówka będzie go obijać bez wysiłku
 Autor komentarza: reserved
Data: 20-12-2010 18:35:26 
lubię abrahama ale okazało się że żaden z niego król.ktoś kto przynajmniej na średnim poziomie potrafi boksować technicznie,ogra go jak małe dziecko.wygrywać może tylko u wujka,na niemieckim gruncie.
 Autor komentarza: michalinsignia
Data: 20-12-2010 19:02:26 
Moim zdaniem to w sumie dobrze. Może uda mu się znaleźć solidnego trenera, który go nauczy paru sztuczek, bo Wegner to tylko uczy jak trzymać wysoko gardę. W tym jest mistrzem. Abrahama akcje na pewno dzisiaj straciły na wartości i nigdy nie będzie on wielki mistrzem, ale jest w stanie dać parę dobrych walk i sprawić parę niespodzianek.
 Autor komentarza: Kronk
Data: 20-12-2010 19:05:41 
O nim to można powiedzieć że mocno bije nawet w super średniej ale jest szalenie prymitywny boksersko do tego nie umie przegrywać co pokazał dwa razy.Taki Hopkins jak by zbił wagę niżej to by go zniszczył pokazał by mu boks na poziomie zresztą nie tylko on w wadze Abrahama nie brakuje jego potencjalnych pogromców.
 Autor komentarza: Antonioo
Data: 20-12-2010 20:04:21 
Abraham ma racje, jak terner nie nauczy to niby kto? Niemcy nie maja zadnej techniki, ucza boksu z podwojnej, zero balansu, bez jakiejkolwiek fiznezji. Huck to niby co? USS wypunktowal go jak dziecko poniewaz wszyscy wywodzacy sie z Niemickich stajni boksuja schematycznie i prymitywnie stawiajac na sile fizyczna bez poparcia technicznego. Abraham dopki bedzie trenerowal i takiej miernoty nigdy nie zmieni swojego wyszkolenia a powinien zaczac od podstaw.
 Autor komentarza: georgedawid
Data: 21-12-2010 00:57:24 
Abraham już nic nie pokaże, chociaż sprowadzą jakiegoś mistrza do Niemiec i zabiorą pas
Jaszczur o to zadba.
Królem był ale wtedy jak nie miał pieniędzy
 Autor komentarza: Pysio
Data: 21-12-2010 14:49:40 
Niemiecka szkoła boksu to farsa.
Pokazuje to zresztą nie tylko Abraham ale i Huck.
Huck wychowany na niemieckiej szkole boksu, został mistrzem i dominatorem swojej wagi gdy odeszli do kategorii wyżej Adamek i Haye.

Przy takich niemieckich "mistrzach" powinniśmy docenić starą dobra polska szkołę boksu, która kładła nacisk na pracę nóg, która jest podstawą w boksie oraz lewy prosty. Dobrym zagranicznym przedstawicielem naszej szkoły był Lennox Luis.

Dla Abrahama dobrze wyjdzie jeśli zmieni trenera który go nauczy chodzić po ringu. Facet dlatego chowa się za podwójną gardą ponieważ jego praca nóg na ringu jest mizerna jak na poziom mistrzowski.

Dla Hucka też by się przydała zmiana trenera. Gdyż jak chłopakowi przyjdzie do głowy przejść do kategorii królewskiej to wszystkie jego atuty znikną (siła fizyczna, silny cios).
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.