GARCIA: DONAIRE MOŻE PRZEJŚĆ DO SUPER KOGUCIEJ

Trener jednego z czołowych zawodników większości list P4P Nonito Donaire (25-1, 17 KO), Robert Garcia, wypowiedział się dziś na temat swoich odczuć odnośnie planowanej walki jego podopiecznego z mistrzem WBO i WBC w wadze koguciej Fernando Montielem (43-2, 33 KO).

- Jestem świadomy tego, że Montiel to prawdziwy wojownik, udowadnia to na każdym kroku. Pojechał do Japonii i pokonał świetnego mistrza na jego terenie. On jest typowym meksykańskim zawodnikiem i nigdy się nie poddaje, szanuję go za to i spodziewamy się ciężkiego pojedynku. Odnośnie Nonito - jego talent jest niesamowity. Jego poświęcenie, szczególnie w ostatniej walce, było czymś wielkim. W ringu był szczęśliwy, bo wiedział, że dał kolejną dobrą walkę, to jest dla niego największa motywacja - powiedział Garcia, który twierdzi, że po ewentualnej wygranej nad Montielem, Donaire przeniesie się do wyższej kategorii.

- Myślę, że niedługo Nonito przeniesie się wyżej. Miał problemy ze zrobieniem 115 funtów, więc przeniósł się do wagi do 118 funtów. 3 funty nie zrobiły różnicy. Jeśli przeniesie się do super koguciej tam również będzie się prezentował świetnie - twierdzi Garcia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: RaFIChWdP
Data: 07-12-2010 20:20:30 
Donaire ma strasznie ciezkie rece,,Twarz Sidorenki wygladała fatalnie,,
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.