ROJAS LUB LITZAU W KWIETNIU DLA LOPEZA

Mistrz WBO w kategorii piórkowej, Juan Manuel Lopez (30-0, 27 KO), może wrócić do ringu w kwietniu. Najbliższą walkę Portorykańczyka najprawdopodobniej pokaże telewizja Showtime. Dwa nazwiska rywali, które na chwilę obecną wchodzą w grę to Jason Litzau (28-2, 21 KO) i Elio Rojas (22-1, 13 KO).

Ten pierwszy przed tygodniem niespodziewanie pokonał Celestino Caballero (34-3, 23 KO), natomiast Rojas jest mistrzem WBC, więc pojedynek z nim byłby unifikacyją tytułów w kategorii piórkowej.

- Problem polega na tym, że obecnie nie ma odpowiedniego przeciwnika dla Juanmy. Nikt nie brał pod uwagę Litzau, dopóki ten nie pokonał "Pelenchina" - wyznał Peter Riverra z PR Best Boxing.

W odwodzie jest jeszcze Daniel Ponce De Leon (41-2, 34 KO), który ponad dwa lata temu został błyskawicznie zastopowany przez Lopeza. Od tamtego czasu Meksykanin mozolnie odbudowuje swoją pozycję, mając nadzieję, że dostanie szansę rewanżu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hammer5
Data: 07-12-2010 09:09:33 
Zdecydowanie Rojas.
 Autor komentarza: Corduroy
Data: 07-12-2010 10:21:57 
mnie wydaje sie ze swoja szanse dostanie litzau jego akcje poszly do gory po pokonaniu caballero
 Autor komentarza: Maynard
Data: 07-12-2010 15:30:23 
Litzau raczej nie zjedzie do piórkowej.

Elio Rojas spoko zawodnik, ale jest kontuzjowany i pewnie nie będzie tak wysoko mierzyć zaraz po powrocie. Prędzej zechce dopaść Hasegawę, który zabrał jego zwakowany pas.

Tak więc z wymienionych zostaje Ponce de Leon - zawodnik waleczny, efektowny, ale też niezbyt odporny, dlatego chciałbym zobaczyć tę walkę.Na pewno byłby ogień w ringu.

W sumie, fajny byłby taki miniturniej: Gamboa - John i Lopez - de Leon, a potem zwycięzcy unifikują pasy.

ech, marzenia;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.