DONAIRE CHCE NOKAUTU

Notowany na piątej pozycji wśród najlepszych pięściarzy świata bez podziału na kategorie wagowe w rankingu magazynu "The Ring" Nonito Donaire (24-1, 16 KO) z szacunkiem wypowiada się o swoim najbliższym przeciwniku, Władimirze Sidorence (22-2-2, 7 KO). 28-letni Filipińczyk chwali byłego mistrza świata WBA w wadze koguciej i zapowiada twardy, emocjonujący pojedynek. W związku z odwołaniem starcia Julio Cesara Chaveza Jr z Pawłem Wolakiem, wydarzeniem wieczoru w kalifornijskim Anaheim będzie właśnie walka Donaire - Sidorenko.

- Sidorenko to twardy i doświadczony zawodnik. Jedynym bokserem, któremu udało się go pokonać jest Anselmo Moreno (dwie punktowe wygrane z Ukraińcem w 2008 i 2009 roku, przyp. red.). Władimir to ten sam facet, co wcześniej i ciągle pozostaje mistrzem. Moreno okazał się dla niego za sprytny, jednak powtarzam: Władimir to medalista olimpijski, były mistrz świata i właśnie dlatego walkę z nim traktuję poważnie. Ciężko pracowałem i w sobotę chcę znokautować Sidorenkę. Zrobić to, co jeszcze nikomu się nie udało. Tak jak uczyniłem w walce z Darchinyanem. Jeśli jednak Sidorenko ma wytrzymać 12 rund, to po bardzo twardej walce - zapowiada Donaire.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hammer5
Data: 01-12-2010 14:54:47 
Tę walkę obejrzę z prawdziwą przyjemnością. Walka Wolaka z Chavezem stałaby wyżej tylko ze względów patriotycznych. Ta będzie świetnym widowiskiem.
 Autor komentarza: cop
Data: 01-12-2010 15:15:23 
Donaire bedzie zbyt szybki i precyzyjny w tej walce by Sidorenko mial wieksze szanse na niespodzianke. Zgadzam sie jednak z tym, ze pojedynek z pewnoscia bedzie atrakcyjny. Niestety nie bede wydawal pieniedzy na te PPV. W mej opinii nie warto.
 Autor komentarza: Hammer5
Data: 01-12-2010 17:22:45 
Widzisz cop, my u nas mamy tylko polsat sport extra i wszystkie porządne walki na kilkanaście zł heh
 Autor komentarza: championn
Data: 01-12-2010 18:53:10 
donaire dostanie po japie i na tym sie skończy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.