CINTRON: BERTO, BĄDŹ MĘŻCZYZNĄ!

Ulubieniec HBO, Andre Berto (26-0, 20 KO), powiedział niedawno, że Saul Alvarez (34-0-1, 26 KO) jest dobrym pięściarzem, ale brakuje mu doświadczenia i jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie, by mówić o ich walce. Tamta wypowiedź doprowadziła do śmiechu Kermita Cintrona (32-3-1, 28 KO), który od dawna stara się sprowokować mistrza WBC wagi półśredniej do podjęcia rzuconej rękawicy.

- Właśnie wyczytałem, że Berto uznał "Canelo" za nie wystarczająco doświadczonego. Przecież Alvarez by go zniszczył - powiedział rozbawiony Portorykańczyk. - To wszystko brzmi tak znajomo, przecież Berto to c***. Nie walczy z nikim z czołówki, mam nadzieję, że ten Hernandez go znokautuje. Mam gdzieś co mówią o mnie ludzie. Mogą śmiać się, że jestem płaczkiem, ale to tylko pokazuje jak bardzo chciałem wygrać tamtą walkę.

Cintron jest przekonany, że Berto dalej zamierza unikać czołowych pięściarzy, bo pierwszy poważny przeciwnik obnaży wszystkie jego słabości.

- Ja nikogo nie unikam i walczę z każdym. Jestem facetem z jajami. Berto, ty też powinieneś wreszcie stać się mężczyzną. Wiem, wiem... Nie odważysz się na walkę ze mną. Spróbuj chociaż wyjść do ringu z innym czołowym pięściarzem - kontynuował 31-letni "El Asesino".

Poza dwoma porażkami z rąk Antonio Margarito (38-7, 27 KO), Portorykańczyk przegrał tylko z Paulem Williamsem (39-2, 27 KO) i to w wyniku kontuzji spowodowanej niefortunnym potknięciem. Do czasu przerwania walki Cintron radził sobie bardzo dobrze, lecz dziwnym trafem dwaj sędziowie po podliczeniu kart punktowych wskazali na "Punishera". Wcześniej Kermit nieoczekiwanie pokonał faworyzowanego Alfredo Angulo (19-1, 16 KO) i zremisował z będącym ostatnio w niezwykłym gazie Sergio Gabrielem Martinezem (46-2-2, 25 KO).

- Lou, doprowadź do mojej walki z Berto. Jesteś przecież naszym promotorem - zakończył Cintron, zwracając się do Lou DiBelli.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: towarzysz
Data: 27-11-2010 07:19:14 
no tak, najlepiej wejsc na ambicje Berto... Chamstwo i warcholstwo, jak mawiał mały klasyk katolandu.
 Autor komentarza: RaFIChWdP
Data: 27-11-2010 07:37:44 
o wszystko brzmi tak znajomo, przecież Berto to c***.hehe szydera
 Autor komentarza: Grypser86
Data: 27-11-2010 08:58:32 
Prawde mowiac Collazo juz pokazal slabosci Berto.
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 27-11-2010 09:11:12 
Panie Berto coś panu powiem. Dziś poznałem Freddy Hernandeza taki jakiś bokser ... o on z panem walczy !!! ;o jak to możliwe. Przecież Alvarez jest o niebo lepszy ;o
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 27-11-2010 11:16:25 
Ciekawe czy w walce z Citronem Margarrito dopalal swoje rekawice..Trzeba przyznac ze ciosy na korpus jakimi bil Cermita mialy straszliwa wymowe..
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 27-11-2010 16:11:35 
Lukaszenko,
mysle iz Kermit jak wielu innych bokserow jest przyzwyczajony do wal z zawodnikami nizszymi od siebie i taki Margarito ktory nie dosc ze idzie do przodu jak Angulo to jeszcze ma zasieg rak porownywalny do Cintrona byl za trudny poza tym po pierwszym laniu z rak Meksykanina pozostal uraz bo wydaje mi sie iz psychika nie jest mocna strona Portorykanczyka. W kazdym razie o rewanzu z Tiquana Tornado sie nie wypowiada, z Martinezem moim zdaniem przegral i dlaczego dostal remis nie rozumiem. Berto jak na razie bokser niepotwierdzony z najwieksza plama przeciw Collazo, ale tego sedziowie wybitnie nie lubia bo juz zlal Hattona a dali zwyciestwo Anglikowi. Moim zdaniem z powodu odmiennych niz prawie cale dotychczasowe doswiadczenie relacji fizycznych walka jednego z braci z Valujevem tez moglaby miec niespodziewany przebieg.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.