KARTA WALK NA GALI ADAMEK-MADDALONE

Redakcja, Informacja własna

2010-11-25

W czwartek, 9 grudnia, dojdzie do kolejnej walki Tomasza Adamka (42-1, 27 KO) w Prudential Center w Newark. Przeciwnikiem "Górala" będzie Vinny Maddalone (33-6, 24 KO). Dzisiaj poznaliśmy kartę walk na całą galę, która rozpocznie się już o 18:00 czasu lokalnego. W sumie zobaczymy dziesięć pojedynków zawodowych.

Po raz drugi w Prudential Center zaboksuje Przemysław Majewski (14-0, 9 KO). Rywalem "The Machine" będzie Eddie Caminero (7-3, 7 KO), który w swym ostatnim pojedynku sprawił dużą niespodziankę, nokautując Joe Smitha Jr (6-1, 6 KO). Walkę zakontraktowany na 8 rund w kategorii super średniej.

W wadze półśredniej, zobaczymy zakontraktowany na 8 rund pojedynek pomiędzy pochodzącym z Brooklynu Sadamem Ali (10-0, 6 KO) oraz Portorykańczykiem Manuelem Guzmanem (7-9-2, 3 KO), który nigdy nie doznał goryczy porażki przez nokaut.

Na 8 rund zakontraktowano walkę w kategorii junior średniej, pomiędzy Gabrielem Rosado (14-5, 8 KO) a Meksykaninem Jose Mediną (12-8, 5 KO). Zapowiada się wojna. Po raz pierwszy w barwach Main Events zawalczy Tarvis Simms (25-1-1, 11 KO), który wraca do boksu po ponad rocznej przerwie. Jego przeciwnikiem w 6. rundowym pojedynku w wadze średniej będzie Willis Locket (12-10-5, 5 KO).

W wadze półśredniej swój debiut w Prudential Center zaliczy Jose Peralta (4-1, 2 KO) z Dominikany. W swoim ostatnim pojedynku niespodziewanie pokonał Christiana Martineza (4-1, 4 KO). Z kim zawalczy w Newark -  jeszcze nie wiadomo.

W ringu pokaże się też dwóch pięściarzy z Brick City, będą to walczący w kategorii półciężkiej Angel Concepcion (3-0) i w lekkiej Wanzell Ellison (3-0, 2 KO). Ich przeciwnicy nie zostali jeszcze wybrani, obaj powalczą w walkach zakontraktowanych na cztery rundy.

Po dwóch i pół roku przerwy do ringu wróci obiecujący Raymond Biggs Jr (9-0, 6 KO). Zawalczy on w kategorii półśredniej w 6. rundowym pojedynku. Jego oponent tekże nie został jeszcze ostatecznie zatwierdzony.

W wadze ciężkiej wystąpi Bryant Jennings (4-0, 2 KO). Jego przeciwnikiem w pojedynku zakontraktowanym na cztery starcia będzie debiutant Randy Smith (0-0).