CINTRON KRYTYKUJE BERTO, MARGARITO I CHAVEZA

Były mistrz IBF w wadze półśredniej, Kermit Cintron (32-3-1, 28 KO), na łamach boxingscene zaatakował kilku innych czołowych pięściarzy z kategorii 147-160 funtów.

Najpierw oberwało się championowi WBC dywizji półśredniej - Andre Berto (26-0, 20 KO), który dzieli z Portorykańczykiem tego samego promotora, Lou DiBellę.

- Berto przez całe życie walczy z kolesiami z drugiej i trzeciej ligi, a teraz chce Pacquiao? Przecież nie ma z nim najmniejszych szans! Chyba ze trzy razy próbowałem się z nim dogadać co do naszego pojedynku. Podobno on może walczyć z każdym, ale gdyby naprawdę tak było, to w sobotę ja byłbym jego przeciwnikiem, a nie jakiś Freddy Hernandez - powiedział 31-letni Cintron.

"El Asesino" zamierza wrócić między liny na początku przyszłego roku. Kilka miesięcy temu sporo mówiło się o jego potencjalnej walce z Miguelem Cotto (35-2, 28 KO), ale "Junito" postanowił odpuścić sobie grudniowy występ. Teraz wygląda na to, że w pierszej kolejności z Cotto zaboksuje Julio Cesar Chavez Jr. (41-0-1, 30 KO) albo Antonio Margarito (38-7, 27 KO).

- Chavez? On powinien walczyć z Berto. Zwycięzca awansuje z trzeciej do drugiej ligi. Nie widziałem walki Pacquiao-Margarito. Byłem na kręglach ze znajomymi i dostawałem wiadomości z informacjami na komórkę. Po tych jego oszustwach z plastrami, jestem zadowolony, że tak oberwał. Należało mu się - uważa Portorykańczyk, który dwuktornie przegrał przed czasem z "Tonym".

- Nadal interesuje mnie walka z Berto. Możemy walczyć w kategorii półśredniej lub ustalić umowny limit 149-150 funtów, żeby nie stracił swojego pasa po porażce - zakończył Cintron.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Laura
Data: 25-11-2010 11:03:30 
Żabki nie widzę z Berto, myślę że Andre spokojnie by sobie z nim poradził
 Autor komentarza: ElTerrible
Data: 25-11-2010 14:47:57 
Kermit Żaba na siłę próbuje o sobie przypominać. Tylko po tym jego ostatnim "wyskoku", kto go chce oglądać?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.