CIĄG DALSZY KŁOPOTÓW FLOYDA - CZYŻBY KONIEC KARIERY?

Redakcja, boxingscene.com

2010-11-24

Wygląda na to, że tym razem Floyd Mayweather Jr. (41-0, 25 KO) zostanie oskarżony o próbę morderstwa. Jak donosi Las Vegas Review Journal, w poniedziałek "Money" próbował zepchnąć z drogi samochód, który prowadził Quincey Williams - były pracownik Mayweathera.

Williams twierdzi, że prowadził swoją Mazdę, a nadjeżdżający z przeciwnej strony Floyd zaczął ścigać go swoim białym Bentleyem i próbował zepchnąć go z drogi.

W sierpniu 2009 roku Williams został zaatakowany przez dobrego znajomego Mayweathera - Ocie Harrisa, który został później oskarżony o próbę mordestwa, napaść z użyciem broni palnej i udział w strzelaninie. Quincey powiedział władzom, że Floyd grozi mu śmiercią za wiadomość, w której Williams pisze, że liczy na zwycięstwo Marqueza w walce z Mayweatherem. Harris, który był wówczas ochroniarzem Floyda, otworzył ogień do Williamsa i sześciokrotnie wystrzelił w kierunku jego samochodu.

- Mayweather myśli, że wszystko mu wolno i nikt go z tego nie rozliczy. Wydaje mu się, że może bez konsekwencji zastraszyć każdego jak zwykły zbir - powiedział Williams.

Póki co Floyd nie został aresztowany.