ABRAHAM ZAMIERZA UKARAĆ FROCHA

Redakcja, Boxen.de

2010-11-24

Atmosfera przed zaplanowanym na 27 listopada w Helsinkach pojedynkiem o wakujący tytuł WBC w wadze średniej pomiędzy Arthurem Abrahamem (31-1, 25 KO) i Carlem Frochem (26-1, 20 KO) robi się coraz bardziej napięta. Wszystko za sprawą 33-letniego Brytyjczyka, który w wypowiedziach dla mediów zdążył już obrazić Abrahama, fińskich kibiców, a nawet promotora swojego rywala.

- Od pierwszej rundy zasypię Abrahama bombami i zrobię z niego kukłę - zapowiada Froch, obiecując, ze oprócz rywala zamierza znokautować również jego promotora Kalle Sauerlanda. Dostało się również Finom. - W tym kraju ludzie masowo skaczą z dachów tylko dlatego, że z powodu częstej ciemności wpadają w depresję - mówi Brytyjczyk.

- Froch posunął się za daleko - popisy rywala skomentował 30-letni Abraham - Jeśli ktoś pozwala sobie nawet na groźby pod adresem mojego promotora, uważam to za przekroczenie wszelkich dopuszczalnych granic. Za takie słowa podwójnie skarcę Frocha na ringu. Po walce ze mną Kobra zmieni się w nieszkodliwego węża - mówi pewny siebie Niemiec ormiańskiego pochodzenia.