MARQUEZ WYKLUCZA POJEDYNEK Z GUERRERO

Mistrz WBA i WBO w wadze lekkiej, Juan Manuel Marquez (51-5-1, 37 KO), nie zamierza stawać do walki z Robertem Guerrero (28-1-1, 18 KO). "Dinamita" ma na celowniku Manny'ego Pacquiao (52-3-2, 38 KO), z którym stoczył już dwa wyrównane boje. Jeżeli nie uda się doprowadzić do pojedynku z Filipińczykiem, Marquez przeniesie się do kategorii junior półśredniej, by tam zmierzyć się z Erikiem Moralesem (50-6, 35 KO) lub championem WBA - Amirem Khanem (23-1, 17 KO).

- Chcę wielkich walk. Interesują mnie Pacquiao, Morales i Khan. Być może pójdę do wagi junior półśredniej po tytuł w czwartej kategorii - powiedział 37-letni Meksykanin, który tym samym zdradził, że rozważa udział w wyścigu o miejsce w historii.

Marquez wykluczył też możliwość walki z Juanem Manuelem Lopezem (30-0, 27 KO), twierdząc, że Portorykańczyk musiałby zgodzić się na limit wagi lekkiej, co wydaje się niemożliwe.

- Pojedynek musiałby odbyć się w kategorii do 135 funtów. Nie zejdę niżej, bo sam noszę się z zamiarem pójścia w górę - oznajmił Juanma.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: RaFIChWdP
Data: 24-11-2010 20:43:23 
haha z Khanem ..elDynAmITe go k...a zabije hehe
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.