SCHAEFER CHCE SKONFRONTOWAĆ MARQUEZA Z GUERRERO

Richard Schaefer z Golden Boy Promotions ma nadzieję, że uda się doprowadzić do trzeciej walki króla wagi lekkiej, Juana Manuela Marqueza (51-5-1, 37 KO) z najlepszym pięściarzem P4P - Mannym Pacquiao (52-3-2, 38 KO). Jeśli jednak nie będzie to możliwe, wówczas Schaefer chętnie skonfrontuje "Dinamitę" ze znakomitym, lecz mało medialnym Robertem Guerrero (28-1-1, 18 KO) - mistrzem dwóch kategorii wagowych, który w ostatnich dwóch walkach wysoko wypunktował Joela Casamayora i Vicente Escobedo. Alternatywą dla Marqueza jest inny legendarny meksykański wojownik - Erik Morales (50-6, 35 KO).

- Jeśli nie uda się doprowadzić do walki z Pacquiao, to mamy wiele innych ciekawych opcji dla Marqueza. Mamy jeszcze jednego pięściarza, który w sobotę zasiądzie przy ringu, by móc obejrzeć "Dinamitę". Mam na myśli Roberta "Ducha" Guerrero. On chętnie zmierzy się z Marquezem. Najpierw poczekamy do końca weekendu. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to wkrótce zaczniemy rozglądać się za kolejnym rywalem dla Juanmy - oświadczył Schaefer.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: holy
Data: 24-11-2010 08:16:37 
OBY KATSIDIS GO ZNOKAUTOWAL!!!
 Autor komentarza: Fexo5
Data: 24-11-2010 13:21:04 
Ja oczywiście jestem za JMM, i to właśnie on skończy Katsidisa, Marquez najlepiej się czuje się walcząc z bokserami którzy ciągle atakują. Do tego jeszcze Katsidis podczas wyprowadzania ciosów całkowicie się odsłania. Na pewno nie będzie to łatwa walka, ale Diniamita który ma świetny repertuar ciosów i jego technika jest o niebo lepsza od Katsidisa wygra ten pojedynek.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.