WYWIAD. BOB SHERIDAN (3/3)

Bob Sheridan to jeden z najsłynniejszych, o ile nie najsłynniejszy na świecie komentator walk bokserskich. Komentuje od początku lat 70., a w roku 2004 znalazł się w bokserskiej galerii sław (World Boxing Hall of Fame). Na żywo oglądał i komentował ponad 10.000 walk, i nieprawdopodobną liczbę 895 walk o mistrzostwo świata. "Colonel" prowadził sprawozdanie między innymi z walki Aliego z Formanem w Afryce, która nosi słynną nazwę "Rumble in the Jungle". Zapraszamy na ostatnią, trzecią część wywiadu z "Pułkownikiem".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Korespondent serwisu, mieszkający na co dzień na Wschodnim Wybrzeżu USA. Od lat związany z portalem. Relacjonował gale z udziałem Tomasza Adamka, Pawła Wolaka, Przemka Majewskiego i innych polonijnych pięściarzy ze Stanów. Autor wywiadów, felietonów oraz wielu informacji własnych. Dziennikarz Polskiego Radia Nowy Jork.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Giedrys
Data: 14-11-2010 16:05:29 
Skończcie z tym "legendą". Z całym szacunkiem bob sherdian to dziennikarstwo tabloidalne. Sztucznie nakręca atmosfere jak na jakimś jarmarku, czyta boks słabo i subiektywnie , sypie ogólnikami w co wmiesza troche wiedzy encyklopedycznej by trąciło fachurą.
Jak próbuje wyjść poza banał to kończy sie jakimś sypaniem głupot - jeśli dobrze pamiętam to on pare lat temu spytany o slaby stan HW i nadziejami na przyszłość trzepnął coś ze możliwe HW zdominują chińczycy...

Ot taki amerykanski kostyra. Fachura to siedziw w HBO, tam sie znają na boksie i nie robia z tego cyrku. Sheridan to tylko bokserska bulwarówka.
 Autor komentarza: Artur1969
Data: 14-11-2010 22:42:03 
Olivier McCall nie załamał się nerwowo po przegranym rewanżu z Lennoxem, tylko już w stanie załamania nerwowego wszedł na ring. Przyczyną były narkotyki najprawopodobniej brane, aby zapomnieć o śmierci swojej córki.

Giedrys, masz rację, p. Sheridan to bulwarówka
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 15-11-2010 07:35:56 
Ale tak nam słodzi że aż miło :P
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.