MANFREDO I BERRIO PRZED WALKĄ

Już dziś, znany z pierwszej edycji "Contendera", Peter Manfredo Jr. (35-6, 19 KO) stoczy swój kolejny pojedynek. Jego przeciwnikiem na gali w Lincoln (Rhode Island) będzie solidny Kolumbijczyk - Jhon Berrio (15-7, 11 KO). Podczas oficjalnego ważenia obydwaj zanotowali 161 funtów.

- Ostatni raz walczyłem u siebie dwa lata temu. Zostałem wówczas zdemolowany przez Sakio Bikę. To była dla niego wspaniała noc, ale i ja coś z tamtej walki wyniosłem. Zrozumiałem, że muszę zejść do kategorii średniej i tam zdobyć pas. W ostatnim pojedynku zdobyłem tytuł mistrza IBO. Walczę od kiedy skończyłem pięć lat, więc wiem, że jestem w tym dobry. Jestem gotowy i podekscytowany. Zbiłem wagę i będę jadł, jakbym szedł na krzesło elektryczne. Życzę powodzenia mojemu przeciwnikowi, ale to moje ręce uniosą się w górę w geście triumfu - powiedział Manfredo.

- Przyjechałem z Kolumbii, by boksować na terenie mojego rywala. Nie będę faworytem, ale to dla mnie wielka szansa. Biłem się z wieloma dobrymi zawodnikami, więc ten pojedynek nie będzie łatwy dla żadnego z nas. Jestem przygotowany i nie mam nic do stracenia - oznajmił 25-letni Berrio.

Na tej samej gali wystąpi Mariusz Wach (22-0, 10 KO), który zmierzy się z Galenem Brownem (33-14-1, 20 KO). Jeszcze kilka lat temu Amerykanin schodził do limitu 168 funtów, ale obecnie roztył się do 260.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TNWG
Data: 12-11-2010 12:08:42 
Hmm czy wie ktoś czy gdzieś można znaleźć odcinki Contandera ? Szukałem prawie wszędzie różne zagraniczne serwisy, torrenty i nic ;/ Macie może jakieś info gdzie można by ewentualnie obejrzeć ?
 Autor komentarza: Zeke
Data: 12-11-2010 17:35:46 
na oficjalnej stronie alfonso gomeza sa wszystkie epizody
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.