MORALES LICZY NA RODAKA

Były trzykrotny mistrz świata Erik Morales (50-6, 35 KO) ma nadzieję, że jego rodak Antonio Margarito (38-6, 27 KO) wykorzysta wszelkie nadarzające się okazje, aby 13 listopada w Arlington pokonać Manny'ego Pacquiao (51-3-2, 38 KO). 34-letni Meksykanin jest ostatnim pięściarzem, któremu udało się pokonać Pacquiao. Doszło do tego w 2005 roku w Las Vegas. Morales wygrał jednogłośnie na punkty, jednak jego dwie następne potyczki z Filipińczykiem kończyły się przegranymi przez nokaut.

Stawką listopadowej potyczki będzie wakujący tytuł WBC w kategorii junior średniej. Morales liczy na to, że warunki fizyczne i siła Margarito mogą na obiekcie Cowboys Stadium mieć decydujące znaczenie i przeważyć nad szybkością i talentem Pacquiao. - Margarito ma szanse na wygraną, chociaż nikt nie może mieć jej zagwarantowanej przed walką. Margarito może przyjąć dziesięć uderzeń Pacquiao, lecz jeśli sam wystrzeli w rywala chociaż raz, to wszystko może być rozstrzygnięte - twierdzi meksykański pięściarz, który po trzyletniej przerwie wrócił na ring w marcu 2010 roku i od tamtej pory wygrał dwa pojedynki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: iron28
Data: 03-11-2010 21:44:49 
Moim daniem za te ''Gipsowe bandaże'' Antonio Margarito powinien zostać dożywotnio zdyskwalifikowany,gdyż uważam że doskonale wiedział i był świadomy tego oszustwa...Po prostu facet nie ma honoru i dąży do celu za wszelka cenę,łamiąc przy tym wszystkie zasady i nie zwracając uwagi że może zabić człowieka na ringu.Środowisko bokserskie całkowicie powinno go wykluczyć z zawodowego uprawiania pięściarstwa i dziwię się bardzo że sprawa tak szybko ucichła a ten oszust znowu walczy o największe trofea..Dla mnie nie ma miejsca dla niego w ringu i myślę że nie jestem samotny w tej opinii..pozdr
 Autor komentarza: Deter
Data: 03-11-2010 21:54:12 
iron28
W mojej opinii również nie powinien dostać zezwolenia na dalsze walki - dożywotnio. Z drugiej strony, mam nadzieję, że Manny go obje przynajmniej jak Diaza i znokautuje jak Hattona :)
 Autor komentarza: iron28
Data: 04-11-2010 22:04:11 
HaHa..wiedziałem że ''prawdziwi'' twardziele nie przyznają mi racji:-)..przykre ale prawdziwe..tym większy szacunek do Ciebie Deter..pozdro
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.