MARTINEZ CZUJE SIĘ SZYBSZY NIŻ POPRZEDNIO

Na 18 dni przed rewanżową walką z Paulem Williamsem (39-1, 27 KO), mistrz WBC w wadze średniej, Sergio Gabriel Martinez (45-2-2, 24 KO), zapowiada życiową formę.

- Mój obóz w Oxnard jest niesamowity. Nigdy nie byłem lepiej przygotowany. Treningi są niezwykle ciężkie, ale moja motywacja jest większa, niż zwykle. Mój trener dodał nowe metody ćwiczeń, dzięki którym wciąż się rozwijam. Czuję się niesamowicie. Jestem silniejszy i szybszy, niż poprzednio - zapewnia 35-letni Argentyńczyk.

Poprzedni pojedynek z "Punisherem" uczynił z Martineza gwiazdę światowego formatu. Kilka miesięcy po tej kontrowersyjnej porażce "Maravilla" wypunktował ówczesnego króla średniej dywizji - Kelly Pavlika (36-2, 32 KO) i wdarł się do dziesiątki najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe.

- 20 listopada fani zobaczą najlepszą walkę w mojej karierze - zarzeka się Martinez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pankracy
Data: 03-11-2010 10:59:29 
Zapowiada się bardzo ciekawa walka.Stawiam 51%-49% na Martineza.

PS

Nie wiedziałem, że Pavlik ma już 3 porażki.Myślałem, że 2.Ciekawa sprawa.
 Autor komentarza: Dudas (Redaktor bokser.org)
Data: 03-11-2010 13:58:30 
Typowy błąd wynikający z braku koncentracji... Niestety, tzw. literówek nie da się w pełni wykluczyć, ale postaramy się robić ich mniej.
Cóż, zdarza się nie trafić w odpowiedni przycisk lub przez przypadek zrobić to dwa razy (np. Arthur Abraham (31-1, 255 KO itp.)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.