TYDZIEŃ NA BLOG.BOKSER.ORG

Czas na przegląd najciekawszych blogów autorstwa naszych czytelników. Teskt autorstwa Czarka Kolasy, czyli czytelnika ukrtego pod nickiem neQ, wydaje się być naciekawszym i jednocześnie najbardziej kontrowersyjnym blogiem. Czarek w tekście "Patriotyzm w polskim Boksie" porusza między innymi temat występów Dariusza Michalczewskiego pod obcą falgą. Inny bloger, Marek Suchenia, pisze o nowym filmie "Wściekły Jake", którego bohaterem jest bokser pochodzący z Bronksu Jake La Motta.

Bardzo aktywny w osttanim czasie był Jerzy Trocha, który napisał dla was blogi "Walka XXI wieku, której nie było...", "Kabareciarz czy wojownik?" oraz "Bo mięśnie i gadka to nie wszystko".

Jeśli również masz ochotę na swobodne wypowiadanie swojego zdania na łamach www.blog.bokser.org, już dziś aplikuj o prawa bloggera. Jeśli myślisz o dołączeniu do naszej redakcji, założeniu własnego bloga i próbie swoich sił, to najlepszy początek na drodze do wstąpienia do redakcji. Piszesz kiedy chcesz, ile chcesz, o czym chcesz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.