WASILEWSKI O PLANACH DLA 'DIABLO'

Redakcja, sportowefakty.pl

2010-10-25

Po tym jak Andrzej Wasilewski musiał dopłacić ze swojej kasy do gali Wojak Boxing Night na warszawskim "Torwarze", szef grupy Knockout Promotions rozważa różne opcje, w tym występy Krzysztofa Włodarczyka (44-2-1, 32 KO) za oceanem. Tymczasem najbliższa obrona pasa WBC planowana jest na styczeń. Wtedy to "Diablo" stanie do obowiązkowej obrony z mocno bijącym Francisco Palaciosem (20-0, 13 KO). Promotor dalej nie wyklucza startów Polaka w turnieju "Super Six".

- Chcemy, aby w końcu stycznia Krzysiek zmierzył się z Portorykańczykiem, Franciso Palaciosem, w walce, w której będzie bronił mistrzostwa świata. W kwietniu planujemy pierwszą walkę w turnieju "Super Six" - powiedział Wasilewski. Tam rywalem "Diablo" najprawdopodobniej będzie Kubańczyk, Yoan Pablo Hernandez.

- W sobotę Krzysiek wrócił z zasłużonego urlopu i wznowił treningi. Nie wiem czy uda nam się to wszystko zgrać w czasie, ale życzylibyśmy sobie, aby taki był scenariusz, najpierw Palacios, a potem "Super Six" - zakończył Wasilewski.