ROACH: MARGARITO JEST WOLNY I NIE MA OBRONY

Z obozu Antonio Margarito (38-6, 27 KO) dobiegają informacje, że Meksykanin jest w życiowej formie, ale Freddie Roach i tak nie obawia się o swego podopiecznego - Manny'ego Pacquiao (51-3-2, 38 KO).

- Znokautujemy Margarito, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Uważam, że jego obrona jest fatalna. Jest bardzo wolny. Wiem, że pewnie będzie w życiowej formie, ale powinien być. To największa walka w jego karierze, więc wszyscy tego oczekują. Pacquiao będzie jednak zdecydowanie zbyt szybki, a defensywa Margarito to wielkie nieporozumienie. Jest bardzo dziurawy, a my to wykorzystamy i zdominujemy go - zapewnia Roach.

W ostatnich wypowiedziach szkoleniowiec Filipińczyka wielokrotnie podkreślał, że jego podopieczny może już wkrótce odejść od boksu, by móc bardziej poświęcić się polityce.

- Cóż, Manny kocha swój zawód. Tęskni za pracą kongresmena. Przez pierwsze tygodnie treningów myślami był w zupełnie innym miejscu. Jest dumny z bycia politykiem i poświęca się swojemu krajowi. Czuję, że wkrótce przyjdzie moment, kiedy go stracimy - przepowiada trener.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Pajus007
Data: 25-10-2010 07:21:09 
Niech nie przesadza, że obrona Margarito jest taka słaba często przyjmował wymiany bo ma twardy łeb. Uważam jednak Pacquiao rozjedzie Toonego bo ten ma problemy z dużo szybszymi od siebie a Pac ma do tego jeszcze czym przypier..... . Ja stawiam, że walka skończy się w 10 rundzie chociaż nie będę zaskoczony jak potrwa 12
 Autor komentarza: zbigniewe
Data: 25-10-2010 16:20:23 
ma racje ROACH Margarito jest wolny i sztywny w ostatniej walce to udowodnil staruszek mosley go bil jak chcial a co dopiero Pacquiao
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 25-10-2010 19:44:01 
Sądząc po tytule wnioskuję, że Antonio opuścił pakę i jest obawa, że ktoś chce mu zrobić krzywdę!!!

Bezwzględnie skoro go wypuszczono powinien dostać obstawę bo coś mu grozi.
 Autor komentarza: Pajus007
Data: 25-10-2010 21:18:46 
UrbanHorn

Dobre :DDDDDDDDDD
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.