WILLIAMSON POWITA JONESA W WADZE CIĘŻKIEJ

Już kilka minut po udanej obronie pasa WBA kategorii cruiser Guillermo Jones (37-3-2, 29 KO) wyznał, że zamierza przenieść się do wagi ciężkiej. Promujący go Don King wyszedłnaprzeciw jego oczekiwaniom i zapowiedział, że 17 grudnia w Miami doprowadzi do jego potyczki z kimś liczącym się w hierarchii najcięższej dywizji.

Słowa dotrzymał i sprowadził znanego rywala, naturalnie również promowanego przez siebie. Tak oto Jones skrzyżuje tego wieczoru rękawice z byłym pretendentem do tronu wszechwag, DaVarrylem Williamsonem (26-6, 22 KO).

42-letni Amerykanin (na zdjęciu) co prawda przegrał dokładnie rok temu z Rayem Austinem, ale na koncie ma wygrane z tak znanymi bokserami jak Kevin McBride, Corey Sanders, Oliver McCall, Mike Mollo czy Derrick Jefferson. Szykuje się więc poważny i rzetelny sprawdzian dla Jonesa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: snierzyn
Data: 24-10-2010 01:47:51 
DaVarryl nie pokazał nic co najmniej kilku lat. I on ma się liczyć w wadze ciężkiej? Moim zdaniem ładnie załatwili miejsce dla Jonesa w rankingach wagi ciężkiej.
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 24-10-2010 02:20:33 
DaVarryl Williamson to nazwisko znane każdemu kto chociaż w przecietnym stopniu interesuje sie boksem. I o promocje G.Jonesa w tym wypadku głownie chodzi. Swoją drogą który to już bedzie cruiser wskakujący do heavy weight ...
 Autor komentarza: Rasminho
Data: 24-10-2010 02:44:27 
wiadomo w ciężkiej czeka większa kasa...czyli mistrzem WBA w cruiser Herelius
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.