GRZEGORZ SOSZYŃSKI WRACA W SOBOTĘ

Po dwunastu miesiącach przerwy spowodowanej kontuzją dłoni na ring wraca Grzegorz Soszyński (16-1-1, 7 KO). Walczący w kategorii półciężkiej pięściarz w najbliższą sobotę wystąpi na inauguracyjnej gali niemieckiej grupy Evil Promotions w Hamburgu. Nazwisko rywala 28-letniego Polaka na gali organizowanej przez promotora Erola Ceylana nie jest jeszcze znane.

- Wszystko wydarzyło się bardzo szybko. O zainteresowaniu ze strony Erola Ceylana dowiedziałem się trzy tygodnie temu. W ostatnim czasie pracowałem nad kondycją w Zakopanem, pomyślałem więc: dlaczego nie? - zdradza Soszyński.

W Hamburgu Polak przebywa już od dwóch tygodni i przygotowuje się pod okiem swojego starego-nowego szkoleniowca, byłego mistrza Europy Oktaya Urkala. - Trenuję bardzo ostro. Jestem zadowolony, że wróciłem do współpracy z Urkalem. Dzięki temu powrócę do swojego starego, luźnego stylu walki - zapowiada Soszyński.

Pięściarz zapewnia, że rok przerwy od ostatniej walki (porażka z Dawidem Kosteckim) nie będzie miał negatywnego wpływu na jego postawę w kolejnych pojedynkach. - Na pewno w tym czasie nie zardzewiałem. Przez cały ten okres prowadziłem się zdrowo, dużo biegałem. Gdy dwa tygodnie temu zacząłem sparingi, Oktay stwierdził, że zaległości nie są duże - oznajmia 28-letni zakopianin, który niedawno podpisał kontrakt z Evil Promotions i od tej pory będzie występował cyklicznie jako pięściarz grupy Erola Ceylana.

Grzegorz Soszyński i Oktay Urkal

Latif Ozbek (zawodnik K1, również wystąpi w sobotę), Grzegorz Soszynski, Oktay Urkal

Erol Ceylan (promotor Evil Promotions) Grzegorz Soszynski, Oktay Urkal

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: shogunteam
Data: 19-10-2010 06:23:30 
dobra wiadomosc! powodzenia!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.