JOE DEGUARDIA ZAPOWIADA EMOCJE

Redakcja, starboxing.com

2010-10-13

Promotor Joe DeGuardia szefujący grupie Star Boxing, jest bardzo zadowolony z faktu, że jego podopieczny Vinny Maddalone (33-6, 24 KO) stanie przed szansą walki z Tomaszem Adamkiem (42-1, 27 KO).

- Jak tylko dowiedzieliśmy się o możliwości zorganizowania tej walki, wiedziałem że musimy stanąć na głowie, aby do niej doprowadzić. Mogę sobie łatwo wyobrazić atmosferę, jaka będzie panowała 9 grudnia w Newark. Zarówno Polacy jaki Włosi, są prawdziwymi i oddanymi kibicami boksu. Pięściarze, którzy staną naprzeciw siebie, są znani jako prawdziwi twardziele, myślę że stworzą niezapomniane widowisko - zapewnia szef Maddalone.

Maddalone jest znany z twardych pojedynków, dwa razy walki w których brał udział nominowane były przez stację ESPN do walk roku. Pierwsza nominacja miała miejsce w 2004r., po walce z Brianem Minto. Druga walka, która została ostatecznie uznana walką roku 2005r. stacji ESPN, to pojedynek z  Shannonem Millerem, który Maddalone rozstrzygnął na swoją korzyść nokautując przeciwnika w piątej rundzie.