ANDRZEJ FONFARA WRACA NA RING

W ramach trzynastej gali Windy City Fight Night,  Andrzej Fonfara (14-2, 5 KO) zmierzy się z dwudziestodziewięcioletnim Anthony'm Doughty (9-1, 8 KO) pochodzącym z Tuscaloosa w stanie Alabama. Gala odbędzie się w UIC Pavilion, w piątek 22. października.

- Mój przeciwnik ma dobry rekord i mocne uderzenie. Swoje dotychczasowe walki zakończył przed czasem. Jest silny, ale gorszy technicznie. Widziałem jego parę walk na youtube, teraz mogę ustalić z Samem Colloną taktykę pojedynku. Wierzę, że będzie dobrze. Czuje się świetnie i dam z siebie wszystko by wygrać - zapewnia "Polish Prince".

W przygotowaniach do pojedynku  z Anthony'm Doughty pomagał Andrzejowi  pięściarz z grupy Global Boxing z New Jersey, Przemysław Majewski (13-0, 8 KO), który 16. października w Memphis w Tennesee, stoczy walkę wieczoru z Josephie Gomezie (17-2-1, 8 KO).

-  Z Przemkiem trenowaliśmy dwa razy dziennie. Pierwszy trening  był wytrzymałościowy,  drugi to lekkie sparingi. Przemek to w porządku chłopak, z mocnym charakterem i ogromnym sercem do boksu. Na treningach wylewał z siebie siódme poty. Na pewno jeszcze się spotkamy na sali treningowej - powiedział Andrzej Fonfara.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.