MALIGNAGGI W 'STAJNI' GOLDEN BOY PROMOTIONS

Wczoraj Paul Malignaggi (27-4, 5 KO), były mistrz świata IBF wagi jr. półśredniej, podpisał trzyletni kontrakt z grupą promotorską Golden Boy Promotions.

Przypomnijmy, że po porażce z mistrzem WBA, Amirem Khanem (23-1, 17 KO), Malignaggi rozwiązał kontrakt z dotychczasowym promotorem, Lou DiBellą, z którym współpracował od początku swojej zawodowej kariery, następnie przez pewien czas planował przeprowadzkę do Włoch, kraju swoich przodków, by ostatecznie dać się skusić włodarzom GBP.

- To jest najlepsza decyzja w mojej karierze zawodowej. Jestem bardzo wdzięczny Golden Boy Promotions za złożoną mi ofertę - powiedział Malignaggi. - To początek nowego etapu w moim życiu: nowy promotor, nowa waga i nowe możliwości walki o mistrzostwo świata. Niedawno wróciłem na salę treningową, a moja waga oscyluje w granicach 160 funtów (72 kg). Potrzebuję pojedynku, który byłby przetarciem w nowej sportowej rzeczywistości. Skromnej walka, na którejś z gal bokserskich, które nie będą transmitowane przez stacje telewizyjne. A w przyszłym roku mógłbym wrócić na bokserskie salony - planuje nowojorczyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: heavy110
Data: 29-09-2010 15:50:06 
Nigdy nie miałem do niego przekonania, i jeżeli Paulie zamierza kontynuować karierę w wadze średniej to z siłą jego ciosu nie będzie w stanie nikogo skrzywdzić w tej dywizji.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.